Lankytojams duris atvėrė atnaujinta viešoji biblioteka

Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

[nggallery id=701 template=caption]Pirmadienio popietę atidaryta renovuota Mažeikių rajono savivaldybės viešoji biblioteka. Šventės metu prie bibliotekos atidengta mažeikiškio skulptoriaus Pauliaus Daujoto skulptūra „Laisvam žodžiui“, lankytojams pristatyta Skaistės ir Sauliaus Kruopių tapybos darbų paroda, vyko koncertas.

Praėjusių metų pabaiga ir 2016-ųjų pradžia Mažeikiuose veikiančių kultūros įstaigų kolektyvams – įkurtuvių laikas.
Praėjusį spalį po renovacijos buvo atidarytas Mažeikių muziejus. Jau daugiau nei du mėnesius įvairiais koncertais bei spektakliais mažeikiškiai džiaugiasi atnaujintame Savivaldybės kultūros centre.
Vasario 16-osios išvakarės įsimins kaip atnaujintos Savivaldybės viešosios bibliotekos atidarymo diena. Renovacijai uždaryta ji buvo 2014-ųjų kovą.
„Bibliotekos atidarymas yra tikrai labai džiugus įvykis. Renovacija turėjo baigtis praėjusių metų gegužės mėnesį. Įsivaizduokite, kiek dar darbų buvo nepadaryta. Jie užsitęsė visą pusmetį“, – „Santarvei“ sakė Kultūros ir sporto skyriaus vedėja Angelė Rupkutė.
Viešosios bibliotekos darbuotojai lankytojus pasitiks jaukesnėse, šviesesnėse ir kitaip nei iki renovacijos išdėstytose patalpose. Sukurtos sąlygos į biblioteką patekti neįgaliems žmonėms.

Plačiau skaitykite ketvirtadienio laikraštyje.

4 Atsakymai į “Lankytojams duris atvėrė atnaujinta viešoji biblioteka”

 1. vardas parašė:

  Pagaliau, reikes butinai apsilankyti!

 2. to lolas parašė:

  vajezau, kazkam matai rudys uzkliuvo… o as pavyzdziui net nebuciau pagalvojes kad taip idomiai galima jas pritaikyti.

 3. Jazminas parašė:

  Reikėtų pasidžiaugti, kad išvis mieste kažkas daroma. O tos surudijusios (tiksliau dažytos) plokštės suteikia šiuolaikiškumo, kontrasto. Labai originalus sprendimas.

 4. lolas parašė:

  Rūdis nuo „pagražinimų“ nuvalėt? :)) Kiek tas „dizaineris“ gavo už tas rūdis? :D

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto