Lapkričio pirmąją – konfliktai šeimose

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Ilgasis savaitgalis neapsiėjo be smurto – mažeikiškiai policijos pareigūnai tiria tris konfliktus, kai nuo smūgių kentėjo artimi žmonės.

Lapkričio 1 d., apie pusę septynių vakaro, konfliktas tarp sugyventinių kilo Sedoje, Kaštonų gatvės name. Kaip išsiaiškino pareigūnai, neblaivus (3,22 promilės) 44-erių metų vyras delnu smogė į veidą neblaiviai (2,55 promilės) ketveriais metais vyresnei sugyventinei. Už tai jis buvo uždarytas į policijos areštinę.
Devintą valandą vakaro pagalbos skambutis pareigūnus pasiekė iš Auksūdžio. Čia Sodų gatvėje su tėvu ir sugyventine kivirčijosi 26-erių metų vyras. Žodžiais neapsiribota – vyriškis sumušė ir 64-erių metų tėvą, ir 21-erių metų sugyventinę. Iki atvykstant policijos pareigūnams, įtariamasis paspruko, šiuo metu jis ieškomas.
Apie vienuoliktą valandą vakaro incidentas kilo Mažeikiuose, Naftininkų gatvės namo bute. Pirminiais policijos duomenimis, 51-erių metų vyras, kuris girtumą pasitikrinti atsisakė, smaugė blaivią metais jaunesnę žmoną. Už tai mažeikiškis buvo sulaikytas ir uždarytas į Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato areštinę.
Nė vienu atveju nukentėjusieji į medikus nesikreipė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto