Leckavoje vyko civilinės saugos pratybos

Nuotrauka Savivaldybės administracijos Ryšių su visuomene skyriaus

Ketvirtadienį Leckavos miestelyje vyko Mažeikių rajono savivaldybės ir AB „ORLEN Lietuva“ bendros savivaldybės lygio kompleksinės civilinės saugos pratybos, kurių metu buvo imituojamas gaisro pavojus akcinėje bendrovėje „ORLEN Lietuva“ ir tikrinama, kaip veikia Mažeikių rajono civilinės saugos subjektai, organizuojant Leckavos miestelio gyventojų evakuaciją.
„Ugniagesiai gelbėtojai dirbo pagal planą gamykloje, o mes savo ruožtu Leckavoje, kur į bendruomenės namus pakvietėme miestelio ir aplinkinių vienkiemių gyventojus. Šiomis pratybomis norėjome informuoti gyventojus apie kylančias grėsmes, susidarančias, kai ekstremali situacija įvyksta naftos perdirbimo gamykloje, kaip nuo jų apsisaugoti, kur kreiptis. Supažindinome, kaip apie tai informuojama ir panašiai. Tai dabar aktualu, kad nebūtų padaryta klaidų, kokios buvo padarytos likviduojant padangų gaisrą Alytuje“, – sakė Mažeikių rajono savivaldybės Viešosios tvarkos skyriaus vyriausiasis specialistas Antanas Murauskas.
Pratybų metu įvertintas Mažeikių rajono savivaldybės ekstremalių situacijų komisijos, Savivaldybės ekstremalių situacijų operacijų centro ir Mažeikių rajono savivaldybės Gyventojų evakavimo ir priėmimo komisijos narių pasirengimas organizuoti gyventojų evakavimą iš toksinėmis medžiagomis užterštos teritorijos.

Nuotrauka Savivaldybės administracijos Ryšių su visuomene skyriaus

2 Atsakymai į “Leckavoje vyko civilinės saugos pratybos”

  1. Jonelis parašė:

    Kurr dingo mazeikiu izymioji trijuje,su kryziu prieky,turbut lanko kursus,papartijniej linijiej.

  2. Augustas parašė:

    Galėtų dar pamokyti, kaip šiais laikais apsaugoti savo namus ir turtą nuo visokių vagišių ir įsibrovelių. Nes labai jau daug šiais laikais norinčių nusisavinti kito žmogaus turtą. Gerai, kad yra įvairios svetainės kurios siūlo privataus detektyvo ar įvairias namų apsaugos priemones. Visi galime gyventi saugiau, jei tik tam skirsime šiek tiek laiko, bei lėšų

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto