Ledinių maudynių Trakuose dalyviams pritrūko tik ledo ir eketės

Ledinėse varžybose dalyvavę mažeikiškiai džiaugėsi, kad plaukikus palaikė Lietuvos sveikuolių sąjungos vadovas Simonas Dailidė (ketvirtas iš kairės). Nuotr. iš komandos archyvo

Tradicinėse 25 metrų ledinės eketės varžybose Trakuose dalyvavę mažeikiškiai šiek tiek apgailestavo – jiems pritrūko ledo ir eketės. Kita vertus, trūkumus kompensavo gražus, puikiai organizuotas renginys.

});

Nuotaikos nesugadino 

Trakuose, priešais pilį, ant Galvės ežero kranto, jau septintus metus iš eilės rinkosi tradicinių Lietuvos sveikuolių sąjungos organizuojamų 25 metrų ledinės eketės varžybų dalyviai.

Šiais metais į Trakus suvažiavo daugiau nei ketvirtis tūkstančio šalto vandens mėgėjų, tik nebuvo nei eketės, nei ledo. Plaukikams buvo įrengti šeši 25 metrų ilgio vandens takeliai, pažymėti specialiais plastikiniais pontonais.

„Kai yra ledo, tada įdomesnis ir pats plaukimas. Dabar kai kurie mūsų juokavo, kad per šilta. Tačiau viską atpirko pats renginys. Kiekvieną savaitgalį susirinkdami prie Ventos upės...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto