Ledo ritulininkai prisistatė sirgaliams

Nors pirmąsias rungtynes savo ledo aikštelėje Mažeikių „Smūgio“ ledo ritulininkai ir pralaimėjo, tačiau vieną tašką į savo sąskaitą įsirašė.


PERGALĘ LĖMĖ BAUDINIAI
Pirmąsias rungtynes Mažeikių ledo ritulio komanda „Smūgis“ miesto ledo arenoje žaidė su Gargždų „Ledžingos“ senjorais, kurie pirmauja Vakarų Lietuvos mėgėjų čempionate „Žemaitijos“ taurei laimėti. Rungtynių su grėsminga komanda pradžia buvo sėkminga: jau pirmosios atakos metu Danius Seilius pelnė pirmąjį įvartį, o po kelių minučių Algis Liubavičius mažeikiškių persvarą padvigubino.
Tačiau vėliau varžovai apsiprato mažeikiškių aikštelėje ir vienas po kito pasiuntė net keturis įvarčius į mūsų vartus. Trečiajame kėlinyje „Smūgis“ parodė charakterį: Ramūnas Opulskis sušvelnino rezultatą, o Andrejus Cybulenko jį išlygino.
Rungtynių pagrindinis laikas baigėsi lygiosiomis, per pratęsimą įvarčių pelnyta nebuvo, ekipoms teko mušti baudinius, ledo ritulyje vadinamus „bulitais“. Trijų baudinių serijoje sėkmingiau pasirodė gargždiškiai: jie realizavo vieną iš jų, tuo tarpu mažeikiškiams nuginkluoti varžovų vartininko nepavyko nė karto.
Už pergalę po baudinių svečiai į savo sąskaitą įsirašė tik du taškus, tuo tarpu mažeikiškiams už pralaimėjimą po pratęsimo teko vienas taškas.

RUNGTYNĖMIS NENUSIVYLĖ
Po šių trečiųjų rungtynių mažeikiškiai, surinkę keturis taškus, čempionate užima ketvirtąją vietą.
„Rungtynėmis nesame nusivylę: žinoma, norėjome pergalės, tačiau reikia realiai įvertinti savo galimybes ir atsižvelgti į varžovų pajėgumą. Norisi padėkoti visai komandai , kuri negailėjo jėgų ir išplėšė pratęsimą. Gaila, kad pritrūko laimės mušant baudinius. Manau, kad rungtynės tiek savo dinamika, tiek atkaklumu susirinkusiems sirgaliams patiko“, – po rungtynių „Santarvei“ sakė komandos vadovas ir žaidėjas Artūras Jokšas.
Šiais metais mažeikiškiai žais dar dvejas rungtynes savo ledo arenoje: gruodžio šeštąją jie susikaus su Klaipėdos „Kirais-2“, o po dviejų dienų su Plungės „Perkūnu“. Abejos rungtynės prasidės dvidešimtą valandą.
Pasak A. Jokšo, klaipėdiškių žaidimo mūsų ekipa nėra mačiusi, tuo tarpu su plungiškiais jau yra rungtyniauta, turnyrinėje lentelėje pastarieji užima vietą laipteliu aukščiau. Anot komandos vadovo, kova bus, „Smūgis“ abejose rungtynėse nusiteikęs kovoti tik dėl pergalės.
Sigito STRAZDAUSKO nuotr.: „Smūgio“ (geltona apranga) ledo ritulininkai kovojo negailėdami
nei varžovų, nei savęs.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto