„Lidl“ prekybos tinklas toliau skinasi kelią Mažeikiuose

Planuojama, kad naujasis prekybos centras „Lidl“ turės tik vieną įvažiavimą ir išvažiavimą.

Prieš pat didžiąsias metų šventes mažeikiškiams antrą kartą buvo pristatyti prekybos paskirties pastato, kuris turėtų iškilti Skuodo g. 2, vietoje buvusios duonos kepyklos, statybos projektiniai siūlymai.
Pirmasis pristatymas vyko daugiau nei prieš pusmetį. Tada buvo išsakyta nemažai pastabų ir pasiūlymų, šį kartą pristatytas pataisytas projektas didelių diskusijų nebesukėlė. Dar daugiau. Į pristatymą atvykę žmonės atnešė per 300 gyventojų, pasisakančių už prekybos centro statybas, parašų.
Pristatytiems projektiniams sprendiniams dar turi pritarti Mažeikių rajono savivaldybės administracija.
Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

13 Atsakymų į “„Lidl“ prekybos tinklas toliau skinasi kelią Mažeikiuose”

 1. Mažeikietis, 47 m. parašė:

  Puiku, susitvarkys komunisto laikų dykynė, atsiras naujų darbo vietų, o ir vaizdas kitas bus.

 2. mzk parašė:

  kol vyniauto sunelis bus taryboj tol verslas ir konkurentai bus zlugdomi ir neisiliaidziami

 3. Golbele parašė:

  Jo mazeikiuose su darbu yra nejas,niekas ten rimto nieko nestato ir miesto valdzia tuo nesuinteresuota, jie tik suinteresuoti buvusias imones sugriaut ir tokia pat padaryt bet jau ju individualia imone,atsilikes krastas,bebru rezervatas.

 4. Anonimas parašė:

  Tegu tik stato.Ir kuo greičiau.

 5. Rink lidla parašė:

  Reikia Lidl labai toli ..o čia daug psgyvenusiu ..be to ir jaunimui po darbo važiuot per visa mikrorajona …tikėkim , kad bus pastatyta ir prekių kokybė bus gera ir kainos …sėkmės , LAUKIAM

 6. vietinis parašė:

  tegu tik stato,vis keliolika darbo vietų,o ir šiaurinio miesto rajono žmonėms arčiu namų Lidlas,nereikės klampoti per visą miestą,mašinoms kurą deginti,orą teršti….žodžiu pliusų pilna.

 7. B. parašė:

  prekybininkui. Kas nori dirbti ir uždirbti, tas ieško būdų. Kas nenori – priežasčių. Nėra nieko, ko negalima būtų pasiekti darbu.

 8. Grustine parašė:

  Nesamone kazkokia, negalima leist statyt lidlu, mums ju nereik. Nes man labai patink, kad dali algos as esu verciama atsiimt produktais savo darbo vietoj. Ir nesvarbu kad tie produktai jau svinkteleje, bet uz savo bosa visada balsuosiu. Ir man labai patink per Kaledas dirbt, tipo uz dvigubai. Visa seima apsidziauge suzinojus, kad uz darba gausiu ne 1 bulka, bet 2………

  1. Įdomu parašė:

   Kaip smagu, kad nors ir po truputį žmonės drąsėja, parašo apie darbo sąlygas pas vietinius „karaliukus“. Darbo inspekcijos tai nedomina, nors vertimas apsipirkti darbo vietoje , gyvuoja jau ūūūūūi kiek daug metų. Šaunuoliai, kad bent per komentarus išdrįstate.

 9. mzk parašė:

  tegu tik stato kuo didesne konkurencija tuo pirkejui geriau

 10. Siaip to prekybininkas parašė:

  Mažeikiuose darbų nėra? Gal tamsta net mokyklos nelankęs? Ar tamsta po Harwardo ir išsilavinimas neleidžia už mažiau kaip 10 000 per mėnesi dirbt?

 11. arunas parašė:

  teisingai tegu stato nors ir 5 zmonems bus darbo vietu…

 12. prekybininkas parašė:

  Tegu tik stato, bent kokie penki miesto gyventojai gaus darbo, o tai Mažeikiuose iš viso darbų nėra, kur jaunam žmogui dingti?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto