„Lietuvos balso“ finalininkui stovėti scenoje – nerealus jausmas

Su dainavimo mokytoja Eleonora Kirkiliene Gražvydas Staigvilas mokosi ne tik „Lietuvos balso“ dainų. Kazimiero PAULAUSKO nuotr.

Du mėnesius LNK televizijoje vyksta projekto „Lietuvos balsas“ dainininkų kovos. Praėjęs atranką į projektą, akląją perklausą, muzikinę dvikovą bei nokautus mažeikiškis Gražvydas Staigvilas sekmadienį dalyvaus pirmoje finalinėje kovoje, kuri bus transliuojama tiesiogiai.
Donato Montydo mokinys tikisi, kad jo pasirodymas patiks mažeikiškiams ir kraštiečiai balsuos už jį.

Buvo sutrikęs

Dainavimą, studijas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje bei krepšinį mėgstantis dvidešimt dviejų metų Gražvydas yra gana judraus, linksmo būdo, nuoširdus ir žodžio kišenėje neieškantis vaikinas. Bent jau taip pasirodė mūsų susitikimo metu: fotografuodamasis su savo dainavimo mokytoja Eleonora Kirkiliene, jis spėjo keletą kartų pademonstruoti akrobatinį triuką – atsistojo ant rankų. Matant tokį žmogų, sunku patikėti, kad po aklosios perklausos jis buvo taip sutrikęs, jog kažkuris iš projekto mokytojų paklausė, ar vaikinui nereikia deguonies kaukės.
„Gal taip mokytojams pasirodė, kad reikia tos kaukės, nes iš tikrųjų buvo didelis jaudulys, bet kad iki išvirtimo – tikrai ne. Tiesiog buvo baisu, nes iš pradžių nesupratau, ar kažkas iš mokytojų atsisuko. Kai jie spaudžia mygtukus, salėje girdisi kažkoks garsas, o aš nieko negirdėjau, nes grojo muzika. Juolab kad D. Montvydas ir Rūta Ščiogolevaitė atsisuko skambant paskutiniams dainos akordams. Tą kartą labai jaudinausi – ko gero, tai buvo didžiausias jaudulys, nes vyko pirmasis pasirodymas“, – tas akimirkas prisiminė Gražvydas.

Pasirodymu dvikovoje nesidžiaugia

Didelis galvosūkis Gražvydui buvo, ką iš trijų atsisukusių mokytojų pasirinkti. Prieš tai jam teko  kalbėtis su praėjusių metų „Lietuvos balso“ dalyviu Dainotu Varnu, kuris patarė nesirinkti to, kurio norėtum, o rinktis atvirkščiai.
„Dėl to ir dvejojau, ką rinktis. Aš norėjau rinktis Donatą, taip ir padariau – jis projekte likęs vienintelis iš senųjų mokytojų. Be to, jo muzika, dainos man artimiausios, jos šiuolaikiškesnės, jaunatviškesnės. Tai ir lėmė mano pasirinkimą“, – kalbėjo atlikėjas.

Projektas „Lietuvos balsas“ LNK televizijos eteryje sekmadienį, 19.30 val.

Plačiau skaitykite šeštadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto