Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro trupė įveiks 300 km ir į Mažeikius atveš nuostabų koncertą

Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras Vilniuje 100-ąjį sezoną pradėjo operos „Kandidas“ premjera, visi bilietai į tris spektaklius buvo išparduoti. Pagrindinį Kandido vaidmenį paruošė ir atliko tenoras Tomas Pavilionis. Lapkričio 5 d. Mažeikių kultūros centro didžiojoje salėje solistas kartu su kolege, to paties teatro dainininke Aiste Pilibavičiūte padovanos muzikos gerbėjams nuostabų dviejų dalių koncertą. T. Pavilionis šiemet mini dešimties metų profesionalioje scenoje sukaktį, per šį dešimtmetį solistas sukūrė įsimintinų operos spektaklių vaidmenų, surengė šimtus koncertų Lietuvoje, dalyvavo prestižiniuose kompaktinių plokštelių įrašymuose kartu su Kauno miesto valstybiniu simfoniniu orkestru ir pasaulio operos žvaigždėmis Dmitrij Chvorostovkij ir Lawrence Brownlee, buvo apdovanotas įvairiais operos įvertinimais. T. Pavilionis publiką žavėjo koncertuodamas su populiaria pop klasikos grupe „elFuego“.

Tomas Pavilionis

Lietuva gali didžiuotis ne tik krepšininkais ar kitais sportininkais, garsinančiais ją pasaulyje, bet ir operos solistais Asmik Grigorian (šiais metais pripažinta geriausia pasaulyje), Violeta Urmana, Edgaru Montvidu, Kostu Smoriginu, Merūnu ir kitais, dainuojančiais geriausiuose pasaulio operos teatruose, visada išliksiančiuose lankomiausių teatrų repertuarų istorijoje. Koncerto „Operos fiesta“ atlikėjai tvirtai žengia pasirinktu muzikos keliu, kurdami grožio ir pozityvios energijos šventes.
Galbūt ne visi išsiruoš į Vilnių, į Operos ir Baleto teatrą, todėl tikrai verta pasiklausyti šio teatro solistų, kol jie dar randa laisvą dieną atvykti į kitą miestą, kol jų dar nepasiglemžė pasaulis.

Vienintelio ir geriausio operos teatro Lietuvoje artistai paruošė populiarią klasikos programą, kurios desertas – švelnūs, karšti Tomo ir Aistės duetai, primenantys apie neišsenkančią, niekada nesibaigiančią meilę. Skambės Gounod, Donizetti, Dvorak, Lehar, Puccini, Verdi operų arijos, duetai, ansamblio atliekami kūriniai, dainos iš miuziklų ir operečių, neapolietiški romansai. Koncerte dalyvaus ir labai populiarus styginių kvartetas „Archi Quartett“. Muzikantai groja Operos ir baleto teatro simfoniniame orkestre. Kvartetas atlieka ne tik klasikos kūrinius, bet ir parengia aranžuotes bei groja žinomų kino filmų muziką ar net pop kūrinius. Tokie kvarteto koncertai pritraukia jaunesnę auditoriją.
Beje, apie auditoriją. Klasikinės muzikos ir operos klausytojai yra labai įvairūs – nuo jaunų porelių iki senjorų. Senjorai vertina tai, kas per amžius išliko ir dar išliks daug tūkstančių metų, o jaunimas atranda operą ir klasikinę muziką. Klasika dabar madinga ir jauna! Operos solistai, kaip T. Pavilionis ir A. Pilibavičiūtė, įkūnija herojus, kurie savo amžiumi nedaug skiriasi nuo jų, kai kurie Puccini ar Verdi operų veikėjai yra netgi jaunesni už juos!
Koncerto „Operos fiesta“ partneriai – mecenatai įteikia neįkainojamą dovaną miestiečiams sudalyvauti puikiame koncerte, susipažinti su pasaulio klasikos perlais, pasimėgauti puikiu spektakliu. Tai kompanijos: „Promona“, „Intergas“, „VJ projektai“, „Anno“, „Aukeda“, „Jubana“ bei žinių partneriai „Santarvė“ ir radijas „Mažeikiai FM“. Bilietus galima įsigyti ticketmarket.lt ir kasoje.

2 Atsakymai į “Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro trupė įveiks 300 km ir į Mažeikius atveš nuostabų koncertą”

  1. Pašalinis parašė:

    Įveiks 300 km kad iš Mažeikiškių nuplėštų atitinkama sumą už savo trupės pasirodymą.
    O po to miesto valdžia , gali pasiūlyti trupės vadovui suteikti , garbės piliečio vardą. kaip su kai kuo jau yra atsitikę.

  2. Pastaba parašė:

    Puikus antraštės pasirinkimas. Pasijaučiau kaip viduramžiuose, kai 300 km atrodė kaip sunkiai įveikiamas kelias žirgais. Santarve, nustokite vaizduoti Mažeikių miestą kaip gilų kaimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto