Ligoninė pandemijos problemoms spręsti jau išleido beveik du milijonus eurų

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Politikams pageidaujant, Regioninės Mažeikių ligoninės direktorius Sigitas Kaktys Savivaldybės tarybos posėdyje pateikė informaciją apie įstaigos veiklą pandemijos metu. Jos sukeltoms problemos spręsti jau išleista 1,9 mln. eurų.
Paramos sulaukta iš valstybės ir Savivaldybės biudžetų, per įvairias programas, parėmė fiziniai asmenys, įmonės, organizacijos.
Ligoninės vadovas pasidžiaugė, kad bendromis jėgomis pavyko įveikti sunkumus, situacija gerėja, o įsigyta įranga ir pandemijai pasibaigus tarnaus teikiant paslaugas ligoninės pacientams.

Ligoninės direktoriaus S. Kakčio teigimu, praėję metai įstaigai buvo sudėtingi ir finansiškai aktyvūs. Ligoninė turėjo dvi svarbias užduotis: viena jų buvo susijusi su sutartiniais santykiais su Valstybine ligonių kasa, kita užduotis – suvaldyti pandemiją.
Direktorius pastebėjo, kad finansiniai srautai buvo labai dideli. Jei 2019 m. apyvartos lėšos siekė šiek tiek daugiau nei 7 mln. eurų, tai pernai viršijo 10 mln.
„Tačiau kai kurie srautai nesuderinti iki šiol, nes labai daug lėšų negauta iš Valstybinės ligonių kasos, Sveikatos apsaugos ir Finansų ministerijų. Todėl metų pradžioje ligoninės kreditorinis įsiskolinimas siekė beveik pusantro milijono eurų. Pati ligoninė už suteiktas paslaugas nebuvo gavusi beveik dviejų milijonų eurų“, – situaciją komentavo ligoninės vadovas.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto