Ligoninės darbuotojų apklausa – mikroklimatui išsiaiškinti

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Regioninės Mažeikių ligoninės administracija ir skyrių vadovai aptarė situaciją įstaigoje dėl galimo mobingo, bendro mikroklimato, darbuotojų savijautos. Tai padėjo išsiaiškinti organizuotas anketavimas – darbuotojų apklausa. Preliminarūs duomenys įstaigos vadovus nuteikia optimistiškai.
Itin mažas procentas ligoninės darbuotojų jaučiasi prastai atlikdami savo darbą. Sulaukus visų atsakymų, jie bus įvertinti ir imtasi priemonių, kad būtų dar labiau sumažintas neigiamų atsiliepimų skaičius.

Reaguojant į įvykius Respublikinėje Šiaulių ligoninėje, kai nusižudė jauna gydytoja, šalies ligoninės pradėjo vykdyti įvairius tyrimus, anketavimus ir apklausas dėl darbo mikroklimato gydymo įstaigose. Regioninėje Mažeikių ligoninėje taip pat vyksta anketavimas. Penktadienį šios įstaigos administracijos ir skyriaus vadovai aptarė preliminarius rezultatus.
„Viena vertus, noriu pasidžiaugti, kad sugebėjome apklausti nemažą dalį darbuotojų, tačiau, kita vertus, supratau, kad yra tam tikras ignoravimas arba nepasitikėjimas, jog tie duomenys niekur nebus naudojami. Turbūt abejojama ir dėl to, ar bus iš viso to naudos, nes į anketas atsakė mažiau nei pusė darbuotojų“, – situaciją komentavo įstaigos direktorius Sigitas Kaktys.
Jo duomenimis, maždaug per savaitę buvo sulaukta tik 44 proc. anketų su atsakymais, tačiau tai jau leidžia daryti tam tikras išvadas. Apklausa dar nėra sustabdyta ir tikimasi sulaukti daugiau atsakymų.
Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

2 Atsakymai į “Ligoninės darbuotojų apklausa – mikroklimatui išsiaiškinti”

  1. Įdomu parašė:

    Įdomu, sanitarės dalyvavo apklausoje? kiek jos kenčia nuo slaugytojų, kuriuos sėdi nuo tarybinių laikų ir laiko save aukščiau už gydytojus.

  2. Dakt parašė:

    Juokdariai,ligonines vadovas suktas ir vaikzudys,o dar nori teisybės iš darbuotojų.Aišku,kad žmonės nepasitiki,o kenčia dantis sukandę

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto