Lopšelių-darželių tvoros puošia, bet nesaugo…

Nors lopšelių-darželių teritorijos aptvertos naujomis tvoromis, tačiau dėl nesaugių vartų į teritoriją galima bet kada laisvai įeiti ir iš jos išeiti. Neringos ŠVELNIENĖS nuotr.

Įvairių atgarsių, komentarų sulaukė viešoje erdvėje pasklidusi informacija apie iš lopšelio-darželio „Linelis“ pabėgusius mažamečius vaikus. Du ikimokyklinio amžiaus vaikai pasišalino tuo metu, kai grupės vaikai ruošėsi eiti į popietinį pasivaikščiojimą.

Darželį palikę jo auklėtiniai nukeliavo į prekybos centro „Eifelis“ parduotuvę „Norfa“. Į darželinukus prekybos centre dėmesį atkreipė jame tuo pačiu metu buvęs kur kas vyresnio amžiaus vaikas, kuris apie juos pranešė kasininkei, pastaroji – apsaugos darbuotojui. Buvo iškviesti pareigūnai ir vaikai sugrąžinti į darželį. Laimei, šis vaikų pasivaikščiojimas baigėsi gerai, jiems nieko neatsitiko.
„Santarvė“ aiškinosi, kas kaltas dėl to, kad vaikai, niekieno nepastebėti, paliko darželį, kas atsako už jų saugumą, ar už tai atsakantiems bus taikomos drausminės priemonės.
Šis įvykis atskleidė ir tai, kad aptvertos lopšelių-darželių teritorijos neapsaugo nuo panašių įvykių bei pašalinių pasivaikščiojimų.

Apie tai plačiau – „Santarvės“ laikraštyje

7 Atsakymai į “Lopšelių-darželių tvoros puošia, bet nesaugo…”

 1. mama parašė:

  gal visą diskusiją pradėkime nuo grupių vaikų skaičiaus ? su baime reikia laukti grupių jungimų vasarai prasidėjus … Tai yra nežmoniška vaikų ir pedagogų atžvilgiu.

 2. Taip taip siaubas parašė:

  Tikrai siaubas, iki ko dasigyvenom, kad darželinukus reikia užrakintus laikyti, kad iš darželio nepabėgtų. Tarsi ne ugdymo įstaiga būtų, o kalėjimas. Anksčiau tai vyresni vaikai patys į darželį nueidavo, iš darželio pareidavo ir nieko, tik savarankiškesni tapo. Ir bėgti iš darželio tada niekam nereikėjo ir nesinorėjo.

 3. Siaubas parašė:

  Jau ir darželyje nebesaugu…įdomu, kur buvo auklėtoja tuo metu ir auklėtojos padejėja??? Auginam mažamečius, ten tikrai nevesim, nes čia jau rizika…

 4. manau, parašė:

  kad ne tik vartus rakinti. bet ir grupes o ypac. kad rengiasi i lauka

 5. Mama parašė:

  ,,Buratine ” vartai užrakinti nuo 9.00 iki 16.00

 6. parašė:

  ,,Pasakoje” vartai visada uždaryti

 7. nesvarbu parašė:

  ,,Bitutė” pačiame centre,prie pat gatvės.Tvora tvarkinga,bet…vartai uždaryti tik tada,kai darželis nedirba.Tėveliai į kiemą nevažiuoja dėl ženklo,tai gal darbuotojai patys pritingi darinėti vartus įvažiuojant ir išvažiuojant. O turėtų dėl…. vaikų saugumo ir pačių ramybės.Ačiū.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto