Lūšės bendruomenė šventė 10-metį

Autoriaus nuotr.

[nggallery id=472 template=caption]Paminėti lūšiškių sukaktuvės į Lūšės bendruomenės namus susirinko daugybė  dabartinių ir buvusių lūšiškių, svečių. Susirinkusiesiems pristatyta dešimties metų bendruomenės veikla, šeimininkai sulaukė daug sveikinimų, o židikiškiai kaimynams padovanojo spektaklį.

Dėkojo už palaikymą

Per Lūšės bendruomenės veiklos dešimtmetį jai vadovavo penki pirmininkai: Rūta Neimontienė, Jolanta Zonienė, Algimantas Rušinskas, Vilma Sendrauskienė.  Dabartinė bendruomenės vadovė Jadvyga Jagminienė nušvietė bendruomenės veiklą, papasakojo apie pagrindinius darbus, projektinę veiklą, žmones, kuriais gali didžiuotis Lūšės kaimas. Pirmininkė dėkojo visiems kaimo gyventojams už bendruomenės palaikymą, bendradarbiavimą ir pagalbą.

Daug sveikinimų

Apie bendruomenės kūrimąsi, pirmuosius jos žingsnius, žmones, buvusius kartu su ja, prisiminimais pasidalijo pirmoji bendruomenės pirmininkė R. Neimontienė. Ketvirtoji bendruomenės pirmininkė V. Sendrauskienė bendruomenei padovanojo savo tapytą paveikslą.
Seimo narės Audronės Pitrėnienės sveikinimus Lūšės bendruomenei perdavė jos padėjėja Laimutė Kačerauskienė, Rajono savivaldybės vardu bendruomenę sveikino administracijos direktoriaus pavaduotojas Romaldas Paradnikas, aktyvia bendruomenės veikla pasidžiaugė Šiaurės vakarų Lietuvos vietos veiklos grupės pirmininkė Loreta Rubežienė.

Tikisi bendradarbiavimo

Artimiausi lūšiškių kaimynai – neseniai susikūrusi Dautarų dvaro bendruomenė, kuriai vadovauja Valerija Mažonienė. Ji ir Dautarų dvaro savininkė Gražina Juknevičienė, sveikindamos kaimyninę bendruomenę, teigė tikinčios, kad kaimo žmonės prisijungs prie dvaro kultūrinio gyvenimo ir bendruomenės glaudžiai bendradarbiaus.
Viena linksmiausių žinių nuskambėjo iš Lūšės bendruomenės namų stogą remontavusios bei kitus renovacijos darbus atlikusios uždarosios akcinės bendrovės „Budinks“ vadovo Dariaus Buknio lūpų: jis lūšiškiams pažadėjo Kalėdoms skirti 500 litų.

Atsidėkojo dovanėlėmis

Su švente lūšiškius sveikino ir daugelis kitų svečių. Dauguma sveikintojų linkėjo lūšiškiams, kad kuo greičiau jų patogumui būtų išasfaltuotas per kaimą einantis kelias iš Židikų į Pikelius.
Bendruomenės pirmininkė J. Jagminienė visiems, vienaip ar kitaip prisidėjusiems, padėjusiems bendruomenei gyvuoti ir veikti, atsidėkojo atminimo dovanėlėmis.
Linksmoji šventės dalis – Židikų kultūros centro dramos kolektyvo suvaidinta E. Untulio pjesė „Laimės smūgis“ bei vaišės ir pasilinksminimas grojant gyvai muzikai.

6 Atsakymai į “Lūšės bendruomenė šventė 10-metį”

 1. Domicelė parašė:

  Kiekvinas padoresnis renginys paprastai pradedamas šv. Mišiomis. Lūšėje, deja tenka apgailestauti, to nebuvo. Ar organizatoriai žiauriai apsipazorino, ar klebonas nesiteikė atvykti?

 2. Tikinti bobulytė parašė:

  Kodėl nebuvo aukojamos šv. Mišios už mirusius Lūšės gyventojus? Mane taio labai nustebino.

 3. darius parašė:

  Ale buvo ir grieko vertų mergičkų – tokios pasimaliavojusios, pasikvepinusios, neperdaugiausiai apsirengusios.

 4. lušiškė parašė:

  buvo labai gera sudalyvauti tokioje smagioje šventėje. Muzikantas džiugino savo linksma programa ir gera nuotaika. Ačiū visiems alyvavusiems.

 5. smagu parašė:

  dar maloniau yra susitikti ir pabendrauti su senais pažįstamais, pabūti kartu ir pasilinksminti. Ačiū šventės organizatoriams: daugiau tokių širdžiai mielų susitikimų…

 6. buvusi lusiske parašė:

  kaip malonu skaityti……

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto