Lygiosios išsprūdo paskutinėmis akimirkomis

Lietuvos salės futbolo A lygoje žaidžiančiai „VIP“ sekmadienį nepavyko įveikti antroje vietoje čempionate žengiančios komandos – „SFK Panevėžio“.
Sekmadienį Pasvalyje vykusių rungtynių pirmame kėlinyje progų netrūko nei prie vienų, nei prie kitų vartų, tačiau jis pasibaigė nulinėmis lygiosiomis.
Intriga prasidėjo įpusėjus antram kėliniui – po mūsų vartininko grubios klaidos panevėžiečiai įvartį pelnė į tuščius vartus. Iki rungtynių pabaigos likus trims minutėms, Arsenij Buinickij technišku smūgiu nuginklavo panevėžiečių vartininką ir išlygino rezultatą.
Kai atrodė, kad mūsų ekipai pavyks parsivežti tašką – laikrodis jau skaičiavo paskutines rungtynių sekundes, Panevėžio futbolininkai iš arti pelnė antrą įvartį ir šventė pergalę rezultatu 1:2.
Mūsų ekipai reguliariajame čempionate liko sužaisti paskutines rungtynes – sekmadienį Alytuje jų laukia varžybos su turnyrinėje lentelėje laipteliu aukščiau stovinčia „DFK Dainava“.
Reguliariajame čempionate „VIP“ užima penktą vietą, tačiau komandos yra sužaidusios nevienodą rungtynių skaičių ir tik po paskutinių rungtynių paaiškės, kuri komanda iš kurios pozicijos ir su kuo pradės atkrintamąsias varžybas.