„M Basket DELAMODE“ ir „Žalgiris“: pralaimėta čempionams

Luko ŠEPUČIO nuotr.

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) pirmenybėse pralaimėjimą patyrė Kaune su „Žalgiriu“ žaidę „M Basket DELAMODE“ krepšininkai.

Po beveik dviejų savaičių pertraukos kovas LKL atnaujinusi „M Basket DELAMODE“ sekmadienį išvykoje susitiko su daugkartiniu lygos čempionu Kauno „Žalgiriu“.

Intriga šiose rungtynėse laikėsi pirmąjį kėlinį – jis baigėsi tik šešių taškų skirtumu 20:14 kauniečių naudai. Antrame kėlinyje aikštės šeimininkai vis didino persvarą, kuri kėlinio pabaigoje pasiekė 18 taškų. Vaizdas aikštėje nepasikeitė ir antroje rungtynių dalyje – žalgiriečiai užtikrintai pirmavo: po trečio kėlinio rezultatas buvo 80:55, ketvirtas kėlinys ir rungtynės baigėsi 103:75.

Šiame susitikime tik du mūsų ekipos žaidėjai pelnė daugiau nei dešimt taškų: Martynas Paliukėnas – 18, Kamau Stokesas – 13.

Mažeikių ekipa ir toliau lieka septintoje LKL turnyrinės lentelės vietoje. Šeštadienį išvykoje jų laukia rungtynės su laipteliu žemiau esančia Jonavos „CBet“ komanda.