„M Basket DELAMODE“ nugalėjo „Nevėžį“

Luko ŠEPUČIO nuotr.

Aštuntą pergalę Lietuvos krepšinio lygoje iškovojo šių varžybų debiutantė „M Basket DELAMODE“ ekipa, ketvirtadienį išvykoje įveikusi Kėdainių „Nevėžį“.

Mažeikiškiai išsyk perėmė iniciatyvą į savo rankas ir pirmo kėlinio džiaugėsi aštuonių taškų persvara, į ilgąją pertrauką jie išėjo pirmaudami 49:37. Trečiame kėlinyje mažeikiškiai neleido varžovams priartėti, skirtumą padidindami dar vienu tašku.

Ketvirtame kėlinyje, likus dviem minutėms iki rungtynių pabaigos, intriga sugrįžo – kėdainiečiai skirtumą sumažino iki septynių taškų – 74:67, tačiau po Danielio Dolenco įmesto tritaškio mūsų ekipa pergalingai užbaigė rungtynes – 83:72.

Iš Mažeikių „M Basket DELAMODE“ žaidėjų 20 taškų pelnė Kamau Stokesas, 16 – Martynas Paliukėnas, 11 – Martynas Gecevičius, 10 – D. Dolencas.

Po rungtynių Mažeikių ekipos vyriausiasis treneris Nikola Vasilev pažymėjo, kad tai komandinė pergalė, ekipa visą laiką kontroliavo žaidimą, tik jį neramina padarytos klaidos, bet dabar svarbu – aštunta pergalė.

Po šių rungtynių komanda išlieka šeštoje turnyrinės lentelės vietoje. Kovo mėnesį mažeikiškių laukia dar trejos rungtynės: kovo 17 d. Šiauliuose jie susitiks su devintoje vietoje esančia vietos komanda, kovo 20 d. Panevėžyje – su laipteliu aukščiau esančiais panevėžiečiais, kovo 27 d. Telšiuose  – su lygos autsaideriais Pasvalio „Pieno žvaigždėmis“.