„Maisto banko“ akcijoje aktyviai dalyvavo ir mažeikiškiai

Gyventojai šiemet aukojo kaip niekada dosniai. Jono STRAZDAUSKO nuotr.

Penktadienį ir šeštadienį šalyje jau dešimtus metus iš eilės vyko rudeninė „Maisto banko“ akcija. Prie jos aktyviai prisidėjo ir mažeikiškiai – tiek savanoriaudami renkant maisto produktus, tiek ir aukodami juos nepasiturintiems gyventojams.


Aukoja noriai

„Maisto banko“ Klaipėdos regioninio padalinio vadovas Raimondas Danupas, džiaugdamasis mažeikiškių aktyvumu, sakė, kad, pirminiais duomenimis, Mažeikiuose suaukota 4122 vienetai maisto produktų, kurių vertė siekia apie 13,5 tūkst. litų.
Mažeikiškiai maisto produktų galėjo paaukoti keturiose miesto parduotuvėse: dviejuose didžiuosiuose „Maximos“ prekybos centruose bei dviejose „IKI“ parduotuvėse.
Per abi dienas prekybos centruose savanoriavo apie 80 žmonių.
„Džiaugiamės tiek savanorių, tiek ir aukojančių žmonių aktyvumu. Mažeikiuose, taip pat ir visoje šalyje, gyventojai šiemet aukojo kaip niekada dosniai, todėl esame dėkingi visiems, prisidėjusiems prie šios gražios akcijos“, – sakė R. Danupas.


Atiteks mažeikiškiams

Mažeikiuose vykusioje akcijoje šiemet dalyvavo Vaikų našlaičių ir senelių globos namai, Raudonojo Kryžiaus draugijos Mažeikių filialas, Socialinių paslaugų tarnyba, Viekšnių vaikų dienos centras bei Ylakių globos namai.
R. Danupas informavo, kad Mažeikių prekybos centruose maistą rinkusios organizacijos gautas aukas išdalins savo klientams, globotiniams, todėl visi suaukoti maisto produktai atiteks rajono gyventojams.
Tik Ylakių globos namų savanorių surinktos aukos atiteks jų globotiniams.
„Sulaukėme rekordinės žmonių gerumo išraiškos – šalies mastu suaukotų maisto produktų bendra piniginė vertė viršijo milijoną litų, todėl visų gyventojų padedami ir toliau stengsimės padėti visiems skurstantiesiems“, – sakė R. Danupas.
Skaičiuojama, kad šių metų pavasarį vykusios „Maisto banko“ akcijos metu buvo surinkta ir išdalinta maisto už daugiau nei 907 tūkst. litų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto