„Maisto banko“ akcijos metu mažeikiškiai buvo dosnūs

Šį rudenį mažeikiškiai aukojo daugiau nei pavasarį ar prieš metus. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Jubiliejinė, dvidešimtoji „Maisto banko“ akcija vyko ir Mažeikiuose. Penktadienio popietę ir šeštadienį ilgai negendantys maisto produktai buvo renkami septyniuose miesto prekybos centruose.
Pirminiais duomenimis, iš viso mažeikiškiai paaukojo per 7800 maisto produktų vienetų – tai vos ne trimis tūkstančiais vienetų daugiau nei pavasarinės akcijos metu.

Aukojo daugiau

Rudeninės „Maisto banko“ akcijos metu mūsų mieste maisto produktus aukojo 2675 mažeikiškiai – tai, palyginus su pavasarine akcija, per 850 aukotojų daugiau.
„Maisto banko“ Klaipėdos padalinio, kuriam priklauso ir Mažeikių rajonas, vadovas Raimondas Danupas džiaugėsi mažeikiškių geranoriškumu ir dosnumu.
„Prekybos centrų gausa jūsų mieste davė teigiamų rezultatų. Palyginus su praėjusių metų rudeniu, akcijos skaičiai yra dar didesni. Tai yra gražu ir rodo, kad mažeikiškiai supranta akcijos svarbą ir yra pasiruošę padėti likimo nuskriaustiems žmonėms“, – kalbėjo R. Danupas.
Jis Mažeikius gyrė ir už tai, kad mieste vis daugėja „Maisto banko“ akcijos metu padedančių savanorių: nuo pavasario jų skaičius išaugo per pusšimtį ir šį rudenį savanorių buvo 169.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

3 Atsakymai į “„Maisto banko“ akcijos metu mažeikiškiai buvo dosnūs”

  1. Klausime tu klausime parašė:

    Skaityk ir rašyk tuos savo komentarus į sveikatą, čia straipsnis kitas: https://www.santarve.lt/aktualijos/maisto-banko-akcijos-dalyviai-tikisi-mazeikiskiu-geranoriskumo/ gal jau nebesusigraibai kas ir apie ką. Buvo prieš „Maisto banką“, dabar yra po Maisto banko“, taip kad pirmyn pamazgom pilt visus iš eilės – ir akciją, ir maisto rinkėjus, ir davėjus, ir rašančiuosius apie tai, komentarų pavidalu:D

  2. klausimas parašė:

    Kodėl ištrynėte visus komentarus?Tiesa akis pradėjo badyti?

  3. miestietis parašė:

    Netikiu šių akcijų teisingumu. Nejaugi ir šioms akcijoms yra jubiliejai.Keistoka…………….

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto