Maršrutas į Pikelius gyvuos, jei bus keleivių

Iš Pikelių miestelio į rajono centrą buvo galima nuvykti tik per Židikus. Savivaldybės ryšių su visuomene skyriaus nuotrauka

Šią savaitę pradėjo kursuoti maršrutinis autobusas Mažeikiai–Židikai per Pikelius ir Ruzgus. Toks naujas maršrutas atidarytas eksperimento tvarka.

Autobusas naujuoju maršrutu važiuoja trečiadieniais: ryte iš Židikų išvykta 8.35 val., iš Pikelių – 9 val., iš Ruzgų – 9.25 val. Į Mažeikius autobusas atvyksta 10 val. Iš Mažeikių į Židikus autobusas išvažiuoja 15 val. Keleiviai Ruzgus pasieks 15.40 val., Pikelius – 16.05 val.
Pasak UAB „Mažeikių autobusų parkas“ direktoriaus Arvydo Šemetos, kol kas šio maršruto atidarymas yra eksperimentinis – mėnesį bus stebima, kiek keleivių vyks šiuo maršrutu, po to analizuojama, ar gyventojams iš tikrųjų jo reikia.
Kaip pranešė Savivaldybės ryšių su visuomene skyriaus vedėja Virginija Steponavičienė, šis eksperimentas daromas atsižvelgus į pikeliškių pageidavimą, kurį jie išsakė Savivaldybės vadovams lankantis Pikeliuose. Mat tiesioginio susisiekimo su rajono centru miestelio gyventojai iki šiol neturėjo.
Pikeliškiai patys rinkosi autobuso važiavimo dieną bei laiką. Buvo sutarta, kad iš pradžių tai bus mėnesį truksiantis eksperimentas.

3 Atsakymai į “Maršrutas į Pikelius gyvuos, jei bus keleivių”

  1. lidija parašė:

    Skaitau ir nesuprantu kaip gryzti i mazeikius is pikeliu negi ne vienas autobusas nevaziuoja.

  2. Vardas (privalomas) parašė:

    niekaip nesuprantu kaip su autobuso marsrutu susijusi Pikeliu baznycia, gal salia yra sutojimas????????????

  3. ??? parašė:

    Ryte isvyksta is Zidiku, vakare grizta i Zidikus, o tai kaip su tais Mazeikiais susisiekia.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto