Matuokliai užfiksavo beveik pusšimtį rajono vairuotojų – greičio mėgėjų

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Visą praėjusią savaitę Lietuvoje policijos pareigūnai vykdė Europos kelių policijos tinklo TISPOL inicijuotą saugaus eismo akciją, skirtą transporto priemonių važiavimo greičio kontrolei užtikrinti. Ketvirtadienį visą parą greičio matuokliai fiksavo net ir kilometru viršytą leistiną važiavimo greitį.

Per savaitę šalies keliuose iš viso užfiksuoti 9 942 transporto priemonių nustatyto važiavimo greičio viršijimo atvejai: stacionarios greičio matavimo sistemos užfiksavo 8 699 tokius atvejus, policijos pareigūnai išaiškino dar 1 243 pažeidimus.
Užregistruota 190 atvejų, kai greitis buvo viršijimas iki dešimties kilometrų per valandą.
Šiame pažeidėjų sąraše figūruoja ir Mažeikių rajone registruotos transporto priemonės – rajono viešosios tvarkos ir eismo priežiūros poskyris gavo pranešimus apie 46 greičio viršijimo atvejus, užfiksuotus akcijos metu.
„Mūsų poskyrio pareigūnai greičio viršijimo nefiksavo, nes turimi greičio matavimo prietaisai buvo išvežti kasmetiniam patikrinimui. Visi pranešimai apie pažeidimus gauti iš greičio matuoklių“, – „Santarvei“ sakė poskyrio viršininkas Nerijus Gurauskas.
Artimiausiu metu poskyrio pareigūnai kviesis kelių eismo taisykles pažeidusių automobilių savininkus. Pastariesiems bus skirtos baudos, atsižvelgiant į viršytą greitį. Jeigu automobilį vairavo ne jo savininkas, jis privalės nurodyti, kas tuo metu naudojosi jam priklausančia transporto priemone.

6 Atsakymai į “Matuokliai užfiksavo beveik pusšimtį rajono vairuotojų – greičio mėgėjų”

 1. Salomeja, vairuotoja parašė:

  Ach irgi labai megstu greiti. Jau esu sumokejusi baudu gal kokius 3 tukst. euru, bet nesigailiu.

 2. mažeikietis karoliui parašė:

  Tai ko čia parsivilkai? Ir sėdėk toj savo Norvegijoj , ar visgi pabodo silkėms galvas kapot?

 3. lolas Karoliui ir Dariui parašė:

  Sako, jeigu durnas – tai ilgam.

 4. E.V. parašė:

  Dariui. Šiandien greitai „pavarysi“, rytoj lėtai neš.

 5. Darius parašė:

  Aš irgi pinigais nesiskundžiu, tai varau kiek traukia. Kartais ir spidometras nesugeba parodyti, kiek varau. Pravarau pro mentus, tai jie nesugeba manes net pamatyti. Reikia visiems taip varyti.

 6. Karolis, Seda parašė:

  Aš pravariau pro tą matuoklį kokiu 150 km\h greičiu ir manęs nespėjo užfiksuoti. Esu grįžęs iš Norvegijos, turiu sočiai bapkių, sakau, pamėginsiu pažaisti. Kol kas niekas pinigų už greičio viršijimą dar neprašė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto