Mažeikiai – iš ratų, ratams lengviau

Jono STRAZDAUSKO nuotrauka

Mažeikių aviacijos sporto klubo nariai rengiasi švęsti savo veiklos trisdešimtmetį ir gal net nenutuokia, kad 2014-ieji gali tapti paskutiniais gyvavimo metais.
Prieš dvejus metus garsaus kraštiečio civilinės aviacijos pradininko Julijono Kumpikevičiaus vardu pavadintas aerodromas Savivaldybei, pasirodo, yra… nereikalingas.

Turto nenori, pinigų neturi

Praėjusių metų pabaigoje Susisiekimo ministerija į savivaldybes išsiuntinėjo raštą, kuriame paskelbė norinti išsiaiškinti vietos valdžios pozicijas dėl ketinimų perduoti joms valdyti civiliniuose aerodromuose esantį nekilnojamąjį turtą.
Vasario mėnesį Kelių transporto ir civilinės aviacijos politikos departamentas parengė ir išplatino pažymą, kurioje pateikė 18 savivaldybių – tiek šalyje yra jų, turinčių aerodromus, – atsakymus.
Iš aštuoniolikos penkios savivaldybės pareiškė nenorinčios perimti jų teritorijoje esančių aerodromų turto. 10 savivaldybių pasiryžusios siūlomą turtą perimti ir valdyti ar bent svarstyti perėmimo galimybę.
Mažeikių rajono savivaldybė – tarp tų, kuri išreiškė nevienareikšmį aiškų „Ne“. Pažymoje konstatuota, kad „Savivaldybės funkcijoms vykdyti aerodromas nėra reikalingas, o dėl ribotų finansinių išteklių nėra galimybės į jį investuoti“.

Plačiau apie tai skaitykite antradienio „Santarvėje“.

10 Atsakymų į “Mažeikiai – iš ratų, ratams lengviau”

 1. Vardas (privalomas) parašė:

  Saunuole Daiva S. Daugiau tokiu drasiu ir teisingu zmoniu ir Mazeikiuose bus maziau korupcijos! Stiprybes jums.

 2. sudeikiene parašė:

  geriau eik isiaskink kodel vis dar neleidziama nuo duju atsijungti cia nerasinejus

 3. Daiva Šideikienė parašė:

  To mažeikiečiui:
  Nežinau kas Jums vaidenasi perskaičius D.Šideikienės komentarą , tačiau mažeikiečiui reikėtų atkreipti dėmesį ir į tai kas parašyta straipsnyje, kad ,,Mažeikių rajono savivaldybė – tarp tų, kuri išreiškė nevienareikšmį aiškų „Ne“. Pažymoje konstatuota, kad „Savivaldybės funkcijoms vykdyti aerodromas nėra reikalingas, o dėl ribotų finansinių išteklių nėra galimybės į jį investuoti“.
  Noriu Jus informuoti ,kad 2014m. Sporto taryba iš savivaldybės biudžeto skyrė 4000 litų lėktuvo patikrai ,kas mano manymu, prieštarauja kūno kultūros ir sporto programų rėmimo nuostatams ( 2011-12-23 tarybos sprendimas Nr. T1-358) .

 4. Mažeikietis parašė:

  Šideikienė vėl su savo nuomone ne vietoje.Juk ne už savivaldybės ar tavo asmeninius pinigus skraido išvardinti aviacijos entuziastai.Šideikienei visur vaidenasi fobijos,kur prisiliečia bet koks savivaldybei pavaldus asmuo.Tarkim uždarys tą Mažeikių aerodromą tai norintys skraidyti persikels pas kaimynus į Telšius ar N.Akmenę.Kam nuo to geriau,nebent nepatenkintiems,kad yra toks objektas sutraukęs tūkstančius žiūrovų vykstant aviacijos šventei.Sugriauti,sunaikinti lengviausia.Ne tuo keliu einate oponentai.

 5. Rimantas parašė:

  Daivai,

  Nuvažiuokit pažiūrėt savaitgaliais, pamatysite kaip dirba Mažeikių aviatoriai. Kaip ruošia parašiutininkus pirmajam šuoliui, kaip ruošiamas skrydžiui lėktuvas, dedami parašiutai ir po poros valandų parašiutininkai savarankiškai paleidžiami į dangų. Jie dar nežino,kad parašiutu nusileis jau visai į kitokios spalvos ir kvapo žemę. Gaus parašiutininko pažymėjimus, nusilenks lėktuvui, padėkos aerodromui ir sveiki, linksmi išvažiuos namo, trokšdami kuo greičiau apsilankyti čia vėl. Taip visada, jau per 6000 žmonių praėjo parašiutininko kelią Mažeikių aerodrome. (klubas nuo 1984m) AEROKLUBAS MAŽEIKIUOSE REIKALINGAS.

 6. Viska parašė:

  isardykim,isparduokim,sunaikinkim,nieko nestatykim ir gyvensim kaip SVEDAI!Nieko nera-rupesciu nera!

 7. Daiva Šideikienė parašė:

  Nu labai jau neaišku, kiek to jaunimėlio lanko tą aeroklubą,o R.Paradniką , R.Gramą , P.Trakinį , A.Šemetą ir kitus ,ko gero , pagal savo amžių negalima priskirti prie jaunimėlio.

 8. Jo parašė:

  kam mužikui (savivaldybės „členai“) skraidyti, jei vertina tik plūgą.

 9. to teisingai parašė:

  zinoma geriau uzdarom aerokluba, ir leidziam jaunimeliui gatvemis slaistytis.

  Patys sau duobe kasam…

  Gaila…

 10. teisingai parašė:

  kam tas laukas ir taip mzk yra ka tvarkyt…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto