„Mažeikiai“ pradėjo ruoštis NKL sezonui

Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Pasiruošimą artėjančiam Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) sezonui pradėjo „Mažeikių“ ekipos krepšininkai – pirmadienio vakarą jie susirinko į pirmąją treniruotę.

Komandoje – ir nauji veidai

Pirmoji treniruotė vyko „Ventos“ progimnazijos sporto salėje, tačiau, kaip sakė komandos treneris Aloyzas Rudys, per trumpą pasiruošimo laikotarpį krepšininkams teks plušėti ne tik sporto, bet ir treniruoklių salėje, užsiėmimai taip pat vyks ir lauke.
Į pirmąją komandos treniruotę susirinko ne tik praėjusį sezoną mažeikiškių krepšinio sirgalių matyti žaidėjai, bet ir krepšininkai, anksčiau atstovavę kitiems klubams.
Prie komandos prisijungė praėjusį sezoną NKL čempionu tapęs Elvinas Gintvainis (krepšininko ūgis – 192 cm), „Šilutės“ ekipoje rungtyniavęs Kostas Jonuška (195 cm) bei Lietuvos krepšinio lygos „Oro karaliaus“ titulą pelnęs, praėjusį sezoną Šakių „Zanavyke“ rungtyniavęs Šarūnas Beniušis (206 cm), prieš kelis sezonus žaidęs ir mūsų miesto ekipoje. Su ekipa taip pat treniravosi praėjusį sezoną LKL komandoje „Prienai“ žaidęs Šarūnas Vingelis (192 cm).
Komandoje liko žaidėjai, savo gebėjimais džiuginę mažeikiškius praėjusį sezoną: Darius Pakamanis, Arvydas Gydra, Evaldas Šaulys, Justas Janulis, įspūdingais dėjimais ir blokais sirgalius žavėjęs Vytautas Pikalavičius, kuris praėjusį sezoną kelis mėnesius rungtyniavo Jonavos „Petrochemoje“.
Kartu su šiais krepšininkais prakaitą aikštelėje liejo ir keli septyniolikmečiai Mažeikių sporto mokyklos auklėtiniai.

Laukia draugiškų rungtynių serija

Treneris A. Rudys „Santarvei“ sakė, kad komanda turi mažai laiko pasirengti pirmenybėms – tik 32 dienas.
„Per dieną rengsime po dvi treniruotes, kad forsuotume pasirengimą, stengsimės, kad žaidėjai pajustų vienas kitą. Bet daug kas priklauso ir nuo pačios komandos – kokie bus jų tarpusavio santykiai, bendras klimatas, tokie bus ir rezultatai“, – kalbėjo komandos treneris.
Vien treniruotėmis pasiruošimas neapsiribos – jau rugsėjo 11-ąją laukia pirmosios rungtynės: namuose mažeikiškiai susitiks su praėjusių metų NKL čempione Klaipėdos „Nafta-Universitetu-Akvaservisu“.
Iki spalio 2-osios, kai prasidės NKL čempionatas, „Mažeikiai“ planuoja sužaisti septynerias draugiškas varžybas: komandos laukia susitikimas išvykoje su klaipėdiečiais, dvejų rungtynių mačas su Joniškio „Delikatesu“, išvyka į Liepoją, rungtynės su „Telšiais“. Paskutinė draugiška dvikova vyks su LKL „Šiaulių“ ekipa.
„Žinoma, dar reikia kelių žaidėjų, tačiau jau turime komandos branduolį. Tad dirbsime ir sieksime rezultatų“, – sakė A. Rudys.

2 Atsakymai į “„Mažeikiai“ pradėjo ruoštis NKL sezonui”

  1. shiusha parašė:

    saunu butu jei Vingelis prisijungtu prie komandos. didelis krepsinio talentas nuo Rokiskia krasta

  2. SINJORAS parašė:

    NU VISAI NEBLOGAI. VNGELIS SU BENIUŠIU GERAI PASIRODĖ STUDENTŲ TURNYRE ITALIJOJE PRIEŠ AMERIKONUS. SUDĖTIS MANAU PERSPEKTYVI

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto