„Mažeikiai“ viltis sieja su naujais žaidėjais

Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Du pralaimėjimus Lietuvos krepšinio lygoje praėjusią savaitę patyręs Mažeikių krepšinio klubas atsisveikino su vienu gynėju ir ruošiasi stiprinti komandą.

Patirti du pralaimėjimai

Praėjusią savaitę mažeikiškiai Pasvalyje žaidė septynioliktąsias rungtynes su vietos „Pieno žvaigždėmis“.
Rungtynės vyko permainingai, ketvirtojo kėlinio viduryje mažeikiškiai turėjo net devynių taškų persvarą, tačiau tuo metu viskas sugriuvo – atkarpa pralaimėta rezultatu 0:19 ir rungtynes rezultatu 78:68 laimėjo pasvaliečiai.
Per rungtynes 13 taškų įmetė Gediminas Maceina, 11 – Raimundas Danys.
Šeštadienį „Mažeikių“ klubas patyrė ir aštuonioliktąją nesėkmę – namuose rezultatu 74:87 nusileido Vilniaus „Lietuvos rytui“.
Trečiajame kėlinyje vilniečių persvara siekė per trisdešimt taškų, ketvirtajame kėlinyje mūsų komanda spurtavo, skirtumą sumažino iki trylikos taškų, tačiau varžovai vėl susikaupė ir pergalingai baigė rungtynes.
17 taškų mūsų ekipai pelnė Ignas Razutis, tiek pat Dariaus Tarvydo sąskaitoje.

Laukiama naujų žaidėjų

Praėjusios savaitės pradžioje komanda išsiskyrė su gynėju Pauliumi Beliavičiumi, į peržiūrą buvo atvykęs juodaodis žaidėjas, kuris rungtyniavo Palangoje, tačiau jis ekipai netiko.
Pirminiais duomenimis, gruodžio 27-ąją į peržiūrą atvyksta du žaidėjai – juodaodis gynėjas bei 212 centimetrų ūgio vidurio puolėjas iš Kroatijos. Jeigu krepšininkai tiks komandai, jie debiutuos jau gruodžio trisdešimtąją – paskutinėse rungtynėse Mažeikiuose, kai mūsų komanda susitiks su Panevėžio „Lietkabeliu“.
Pasak komandos trenerių, vilniečiai buvo aiškiai stipresni už mūsų komandą, bet apmaudu, kad pirmoji pergalė išslydo iš rankų Pasvalyje – Mažeikiams atstovaujantys krepšininkai nesuvaldė savo emocijų.
Antradienį mažeikiškių laukia rungtynės namuose su LKL čempionu ir šiuo metu turnyre pirmaujančiu Kauno „Žalgiriu“.