Mažeikiškė S. Rimkevičiūtė – jaunių dvejeto čempionė

Su vilniete Lukrecija Juchnaite metų pradžioje tapusi jaunimo dvejetų čempione, Simona Rimkevičiūtė šį laimėjimą pakartojo ir jaunių grupėje. Nuotr. iš Mažeikių SM archyvo

Įsibėgėja stalo teniso sezonas – Rietave dvi dienas vyko Lietuvos jaunių (iki 19 metų) stalo teniso čempionatas, iš kurio Mažeikių sporto mokyklos auklėtinė Simona Rimkevičiūtė grįžo su čempionės medaliu.

});

Į čempionatą, kur buvo kovojama asmeninėse bei dvejetų varžybose, vyko atranka. Paaiškėjo, kad į čempionatą tarp pajėgiausių 32 vaikinų ir merginų pateko vienintelė mūsų rajono atstovė – S. Rimkevičiūtė.

Asmeninės varžybos vyko dviejų minusų sistema, mažeikiškei pritrūko tik vienos pergalės, kad ji patektų tarp keturių stipriausiųjų. Galutinėje įskaitoje S. Rimkevičiūtė iškovojo septintą vietą, o mišrių dvejetų varžybose – poroje su kauniečiu Viliu Kavaliausku – ji pasidalijo 5–8 vietomis.

Geriausiai Simonai sekėsi merginų dvejetų varžybose, kur poroje su...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto