Mažeikiškė – tarp šalies futbolo sezono laureačių

Rimantė Jonušaitė (raudona apranga) buvo pripažinta geriausia A lygos puolėja. Nuotr. iš asmeninio archyvo

Praėjusio sezono šalies moterų futbolo laureatų prizais apdovanota mažeikiškė futbolininkė Rimantė Jonušaitė – ji buvo pripažinta geriausia A lygos puolėja ir pelnė rezultatyviausios žaidėjos titulą.

Praėjusio sezono laureates rinko moterų A lygoje rungtyniaujančių komandų vyriausieji treneriai ir trys Lietuvos moterų futbolo asociacijos ekspertai. Dėl karantino apdovanojimų ceremonija keitėsi – atlikėjas Vaidas Baumila asmeniškai aplankė bei Lietuvos futbolo federacijos prizais apdovanojo geriausias futbolo žaidėjas.
R. Jonušaitė, kuri šiuo metu namuose gydosi traumą, sakė, kad praėjusiais metais buvo daug išbandymų, daug treniruočių stovyklų, daug rungtynių, tačiau viską pavyko atlaikyti ir įveikti.
„Pelnyti prizai rodo, kad metai buvo neblogi. Kas padėjo pelnyti tiek įvarčių? Manau, kad sunkus darbas ir judėjimas aikštėje, kai bandai rasti bent mažiausią galimybę susikurti progas, taip pat ir visos komandos pastangos“, – kalbėjo futbolininkė.
17-metė mažeikiškė, atstovaudama daugkartinei šalies čempionei – Šiaulių „Gintrai-Universitetui“, antrus metus iš eilės tampa rezultatyviausia A lygos žaidėja – prieš metus šiuo prizu ji buvo įvertinta už sezono varžybose pelnytą 41 įvartį, pernai savo įvarčių rekordą R. Jonušaitė pakėlė iki 48.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto