Mažeikiškės fotografijose – vaizdai iš Jungtinių Arabų Emyratų

Autoriaus nuotr.

Viešojoje bibliotekoje įvyko mažeikiškės Gitanos Jazdauskienės fotografijos darbų parodos „Šiuolaikinės prabangos ir viduramžių kultūros atspindžiai“ pristatymas.
Keliauti mėgstanti fotografė pakvietė mažeikiškius pasigrožėti vaizdais iš kelionės po Jungtinius Arabų Emyratus.

Asmeninėje parodoje G. Jazdauskienė eksponuoja pusšimtį fotografijų, pasakojančių kelionėje po paslaptingą ir egzotišką šalį patirtus įspūdžius. Autorės darbuose užfiksuoti Jungtinius Arabų Emyratus pasaulyje garsinantys pastatai, naktį pro jų langus matomi vaizdai, miestai iš paukščio skrydžio, vietos gyventojai ir gyvūnai. Vienas spalvingiausių ir gražiausių parodoje – fotografijų ciklas „Stebuklų sodas“.
Susirinkusiems į parodos pristatymą mažeikiškiams apie savo darbus, įspūdžius, patirtus Jungtiniuose Arabų Emyratuose pasakojo pati G. Jazdauskienė. Apie dukrą, jos pomėgius ir būdą jautriai kalbėjo parodos autorės mama Filomena Kesminienė.
Šventinę parodos nuotaiką paįvairino muzikuojančių mažeikiškių kapela „Tėviškė“, eilėmis ir dainomis savo kolegę sveikino literatų sambūrio „Aura“ nariai.
Parodą Viešojoje bibliotekoje galima apžiūrėti iki sausio 10 dienos.

One Reply to “Mažeikiškės fotografijose – vaizdai iš Jungtinių Arabų Emyratų”

  1. apas parašė:

    Iš šio straipsnelio sužinojau Jazdauskienės tėvo pavardę pagal jos motinos pavardę,jeigu ji buvo ištekėjusi tik vieną kartą. „Santarvė “ galėtų turėti tokią vietą,kur lengvai būtų galima ieškoti visų metų straipsnių pavadinimus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto