Mažeikiškės futbolininkės sąskaitoje – daugiau kaip šimtas įvarčių

Pasak Rimantės Jonušaitės (geltona apranga, su kamuoliu), jos pelnyti įvarčiai – ir visos komandos nuopelnas. Nuotrauka iš LFF archyvo

Septyniolikmetė mažeikiškė futbolininkė Rimantė Jonušaitė, atstovaujanti Šiaulių „Gintros“ ekipai, ir toliau džiugina savo žaidimu. Su šalies rinktine ji tapo Baltijos moterų futbolo taurės laimėtoja bei viršijo šimto įvarčių ribą, pelnytą Lietuvos moterų futbolo A lygoje.

Baltijos moterų futbolo taurės turnyras, kuris dėl pandemijos pernai nevyko, šiemet buvo surengtas Jonavoje ir Alytuje. Jame varžėsi Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Farerų salų rinktinės.
Pirmosiose rungtynėse lietuvės rezultatu 5:0 sutriuškino latves, antrasis įvartis buvo pelnytas iš vienuolikos metrų baudinio, kurį išprovokavo mažeikiškė.
Dvikovoje dėl Baltijos taurės lietuvės rezultatu 2:0 įveikė Farerų salų rinktinę, R. Jonušaitė smūgiu galva pelnė pirmąjį rinktinės įvartį.
„Džiugu, kad po penkerių metų pertraukos pavyko iškovoti nugalėtojų taurę. Dar maloniau, kad pavyksta svariai prisidėti prieš šių pergalių. Finalinėje dvikovoje ir tikėjomės sunkių rungtynių, pavyko įvykdyti trenerio nurodymus ir nugalėti. Kiekvieną kartą, kai atstovauji rinktinei, yra jaudulys, prie to sunku priprasti. Tačiau, kai teisėjas sušvilpia rungtynių pradžią, viską užmiršti ir atlieki savo darbą, kuris man, kaip puolėjai, yra vienas – išnaudoti komandos sukurtas progas ir pelnyti įvarčius“, – mintimis dalijosi futbolininkė.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto