Mažeikiškį įklampino folijos paketėlis

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Ketvirtadienį policijos pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti.

Ketvirtadienį, apie penktą valandą vakaro, kilus įtarimų, Naftininkų gatvėje buvo sulaikytas 35-erių metų mažeikiškis. Atlikus asmens apžiūrą, buvo rastas folijos paketėlis, su, kaip įtariama, narkotine medžiaga.

Šį mėnesį tai jau antras ikiteisminis tyrimas, kai Mažeikiuose aptinkama narkotinių medžiagų – kovo 11 d. pareigūnams gerai žinomo 22-ejų metų mažeikiškio automobilyje buvo rasti trys maišeliai su gelsva, kristalizuota, biria medžiaga, o taip pat maišelis bei folijos lankstinukas su gelsva, kieta, kristaline medžiaga.

Per pirmuosius du šių metų mėnesius Mažeikių rajone policijos pareigūnai užregistravo penkias nusikalstamas veikas, susijusias su neteisėtu disponavimu narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti. Veikų, susijusių su narkotinių ar psichotropinių medžiagų laikymu, turint tikslą platinti, šiais metais rajone neužregistruota. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto