Mažeikiškiai abiejuose turuose pirmenybę atidavė G. Nausėdai (papildyta)

Nuotr. iš asmeninio archyvo

Nepriklausomas kandidatas Gitanas Nausėda laimi triuškinančią pergalę prieš Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų iškeltą kandidatę Ingridą Šimonytę. Mažeikių rajono rinkėjai jau pirmajame ture beveik pustrečio tūkstančio balsų persvara pirmenybę buvo atidavę G. Nausėdai. 
Vyriausiosios rinkimų komisijos duomenimis, antrajame rinkimų ture už nepriklausomą kandidatą balsavo 16688 arba apie 75,74 proc. savo pilietinę pareigą atlikusių  rajono rinkėjų. I. Šimonytę palaikė 5087 arba  23,09 proc. balsavusiųjų.
Iš viso savo valią pareiškė 21775 arba 48,74 rajono rinkėjų. 
G. Nausėda laimėjo visose apylinkėse, kaimiškose apylinkėse atotrūkis tarp kandidatų dar didesnis. Mažiausiai – tik apie dešimtadalis balsavusiųjų – I. Šimonytei pirmenybę atidavė  Auksūdžio rinkimų apylinkėje.  

18 Atsakymų į “Mažeikiškiai abiejuose turuose pirmenybę atidavė G. Nausėdai (papildyta)”

 1. Brolis parašė:

  Pilnai pritariu Vaidui , ponia Laima Nagienė irgi tikriausiai tapo nauja komandos nare , nes tik keturias kadencijas buvo tarybos nare ir vadovavo ekonomikos komitetui

 2. Vaidas parašė:

  Ir dar. Dzin tie prezidento rinkimai, mes nauja mera issirinkom, Algirdo, Skuodo gatves sutvarkytos kaip autostrados, lenkai vaziuodami i nafta sako, jog tokiu geru gatviu, net Lenkijoje nera mate. Investiciju pritraukimu rupinsis tas pats pritraukejas, kuris prietrauke klasteri ir dar simtus imoniu. Jis gi geriausias pritraukejas Visatoje. Meras gi PAZADEJO, jog rinks nauja komanda – surinko………

 3. Vaidas to ohoho parašė:

  Tamsta rasote viesojoje erdveje nuvalkiotomis frazemis. Lizinginis, bebrai…Aisku nepamenat, jog pries pat krize konservatoriai su bebrais vaivorykstineje koalicijoje buvo? Tik likus metams iki rinkimu , konservatoriai pasitrauke tam, jog laimet rinkimus. Taip kad, jie prie krizes pasekmiu ir patys prisidejo. Toliau – to lizinginio vyriausybe vykdo vos ne identiska priesrinkimine programa kaip konservatoriai – alkoholio pardavimo ribojimas it tt. Veryga su receptiniais patvirtino tai, kas pries 15 metu buvo priimta, bet kazkaip visi si nutarima nuo saves toliau nugrusdavo. Bet va valstieciu programa blogis. Musu nelaime – buve komunistai, dabar „patriotai“, o tokiu visose partijose pilna. Net Grybauskaite galimai KGB agente, Sausio 13 su burokevicium bonka lauzusi.

 4. Jonis to senjorei parašė:

  O Tamsta kodel nepaminejai savo stabo propiesoriaus apsaugos (300 tukst metam ir nepriklausancios jam) 18 milijardu euru skolos ,per para LT skola padideja milijonu euru , gera palikima Tamsta proanukams paliksi , Tamstos Qbilas gi gyresi kad mumis pasitiki nes skolina , tik neskelbe kokie paskolu procentai , Wiljamsu afera milijardas nuostoliu , kas valde? Jau tiek bedu nieks nepridare kaip propiesoriaus -anukelio partija .Zmones greit uz bet ka balsuos kad tik ne uz konservus ….

 5. to Ohoho parašė:

  Prritariu 100 proc. Tik neišprusėliams, nesigaudantiems politikoje „konservatoriai kalti“. Ko Jums trūksta? Kolūkių? Mėsos neturite, karvių kanopų parduotuvių vitrinose trūksta?? Va, per tokius luzerius Šimonytė ir nelaimėjo. Nesakau, kad blogas Nausėda. Kad tik ne valstiečiiai su savo caru, Skverneliu. Paklausk bet kokios gaspadinės; ką išvirtų jei šaldytuvas tuščias. ??? Konservatoriai sutvarkė buvusios valdžios klaidas, kad pripildyti šaldytuvą. Tai matyt jau persiėdėt, jei jums blogai. Aš esu senjorė, bet dėl sumažintos kažkada pensijos nedejuoju. Pripildė šaldytuvą, atidavė. Bet ne valstiečiai atidavė, o atidavė sukauptas ir perduotas lėšas. Žodžiu neieškokit sliekų sub…

 6. Kokia tauta, toks ir prezidentas parašė:

  …be žodžių…

 7. ohoho to to ohoho parašė:

  Cia tamsta pats sugalvojot sita lozunga. As tiesiog apibendrinau nemazos dalies lietuviu supratima apie krizes suvaldyma, kuris yra runkelinio lygio. ;) Jiems tie, kurie valde per krize yra patys blogiausi, nes reikejo valyt visas bebru vyriausybes paliktas srutas ir del to mazinti pensijas, nuimti vaiko pinigus ir panasiai. Paklausk kokios bobutes gatveje ir ji tau pasakys, kad ‘landzberginiai isvoge’, kas, manau sutiksi, yra visiskos sapaliones. Siaip kas liecia Prezidento rinkimus, tai didziausia Lietuvos pergale buvo tai, kad pirmam ture karbauskio lizingelis iskrito, o antram ture kandidatai abu buvo labai panasaus lygio ir SImonyte nelaimejo pagrinde del visuotinio heito koncervatoriams. O siaip labai smagu, kaip karbauskiniai trecius rinkimus pralaimi po to, kai caras paskelbe, kad laimes visus. :)))

 8. to ohoho parašė:

  Klausyk, KONCERVATORE VAGE, įjunk dar nors vieną smegenų vingį. Kol kas naudojiesi tik tuo skambančių lozungų vingiu: „KONSERVATORIAI YRA GĖRIS! MES PROTINGIAUSI! MES KIEČIAUSI! Visi kiti – tik smirdantys kaimiečiai“. Su tokia retorika dvejus rinkimus prapylėte. Pradėkite nors kokias išvadas daryti, žinoma, kiek leistų jūsų narcizinė puikybė. Nors tai, atrodo, bergždžias reikalas.

 9. Na ir kas parašė:

  Jau pirmame ture viską sugadinote balsuotojai. Tad kraukit lagaminus ir veržkite diržus. Juoksiuos, kai panelė taps premjere

 10. ohoho parašė:

  Ne koncervatoriu fiasko, o zmoniu nesigaudymas. Isrinkta visiska kate maise, nes ‘graziai atrodo ir va dar sako, kad sukurs geroves valstybe’. Visuose debatuose nulis argumentu, i klausimus tiesiogiai neatsako ir t.t. Bet neisprususi tauta eilini karta vadovaujasi tik vienu argumentu – ‘KONCERVATOREI VAGEI’ – kuris yra visiska nesamone. Nesakau, kad Gitaras bus blogas prezidentas, bet tai daugiausia priklausys nuo komandos. Simonyte dirbo vyriausybeje sunkiausiu valtybei laikotarpiu nuo nepriklausomybes atkurimo ir privalejo priimti sunkius sprendimus. Visur uzsienyje Kubiliaus vyriausybes susitvarkymas su krize vertinamas teigiamai, bet ne va Lietuveles runkeliai geriau zino. Nieko, gal po 20-30 metu nustosim balsuoti uz visokias darbo partijas ir panasius politinius lavonynus.

 11. Sima parašė:

  Džiugu, kad didžioji dalis tautos pasitikėjo Gitanu Nausėda ir jį išrinkome Lietuvos prezidentu

 12. B. parašė:

  Balsuota buvo ne už Nausėda, kuris tikrai nėra šventas, o prieš Šimonytės praskolintą Lietuvą ir jos sumažintas lietuvių pensijas.

 13. pastebėjimas parašė:

  Jo ,vakar prie prezidentūros jaunėlis landzbergis pašiepė naujai išrinktąjį prezidentą ir gavo krūvas neigiamų komentarų,o aš pastebėjau kitą detalę ,kad tiek landzbergiai,tiek rimkienė ėjo balsuoti su drabužiais išmargintais burbuliukais.Nuo šiol bus lengvą įdentifikuoti konservatorių stilių ir jų pučiamus burbulus.

 14. To brolis parašė:

  Košmarai greitai neužsimiršta buuuu…

 15. Brolis parašė:

  A jūs musiau su Rimkienės pavarde keliatės ir gulatės

 16. Manau parašė:

  Prie to fiasko labai prisidėjo Rimkienė su savo agitacijomis

 17. NUOMONĖ parašė:

  Konservatorių fiasko….

 18. Santarvės parašė:

  Sveikinu Lietuvą!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto