Mažeikiškiai balsavo už partiją ar už žmogų?

Rinkimų vienmandatėje apygardoje į LR Seimą antrame ture mažeikiškiai galėjo balsuoti už Seimo narį Joną Jurkų arba už UAB „Roventa“ generalinį direktorių Romą Venclovą. Beveik dešimčia procentų daugiau rinkėjų balsų surinko Darbo partijos narys Romas Venclovas – politikoje nedalyvavęs, daugeliui mažeikiškių mažai žinomas žmogus.
Mažeikiškių teiravomės, ar, jų nuomone, žmonės balsavo už partiją, ar už jos narį?Ingrida BRAZIULIENĖ,
mokytoja:

– Galvoju, kad balsavo už partiją. Tai pasitvirtino visoj Lietuvoj. Kai papučia nauji vėjai, žmonės galvoja, kad kas nors pasikeis. Pamatysim, kas bus po metų ar kelerių. Tame katile neviręs, naujas žmogus kažin ar ką padarys. O gal bus kas nors naujo. Sunku pasakyti.

Ričardas ALIKAS,
dirba privačiai:

– Tauta balsavo už žmogų, kaip už partijos narį. Balsuojant už partiją yra šioks toks pranašumas. Manau, kad vis dėlto balsavo už Darbo partiją, nes vienas žmogus nieko negali padaryti. Naująjį narį mažai kas težino, jis atstovaus Seime kelerius metus, gal laikui bėgant ką nors padarys. O ką tik „gimęs“ jokio darbo padaryti negali.


Artūras MONTVILA,
AB „Mažeikių nafta“ operatorius:

– Man atrodo, kad daugiau balsavo už žmogų. Mažeikiai – mažas miestas. Politika vyksta Vilniuje. Čia toks miestelis, kur vienas kitą gerai pažįsta. O kaip bus ateityje – parodys laikas.

Arūnas KVIKLYS,
bedarbis:

– Nesu politikas, bet manau, kad balsavo už žmogų. Nesvarbu, kad naujokas politikoje, padirbės ir išmoks. Kiekviena partija turi savo tikslą ir įneša ką nors naujo. Galvoju, kad net nuo vieno žmogaus idėjų gali pasikeisti visa ideologija.

Bronė NIKITINA,
Savivaldybės tarnautoja:

– Manau, kad mažeikiškiai balsavo už partiją. Kaip žmogus, Jurkus Mažeikiams daug padarė ir galėtų padaryti daugiau. O Venclovas mažeikiškiams nežinomas. Nemanau, kad galima tikėtis, jog naujasis Seimo narys atveš į Mažeikius kokių lobių.

Alina ŠULSKIENĖ, prekybininkė:

– Labiau žmonės balsavo už partiją. Venclovo, kaip žmogaus, nelabai kas pažįsta, jis niekuo nėra pasižymėjęs. Bent jau anksčiau nieko apie jį negirdėjom. Kas turi reikalų su „Roventa“, jį žino. Jeigu kiti partijos nariai juo tikės ir jam padės, tai gal dirbti ir seksis.

Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto