Mažeikiškiai įsitvirtino lentelės priekyje

Trejas Lietuvos pirmos lygos futbolo čempionato rungtynes žaidė Mažeikių „Mažeikių“ futbolo ekipa. Per jas iškovotos dvi pergalės ir patirtas pralaimėjimas.
PAŠALINIMAS BRANGIAI KAINAVO
Į rungtynes Panevėžyje, kur mažeikiškiai turėjo žaisti su vietos „Ekrano-2“ komanda, mūsų ekipa išvyko ne pačios stipriausios sudėties: dėl traumų ir pelnytų geltonų kortelių negalėjo rungtyniauti net penki pagrindinės sudėties žaidėjai. Tačiau tai rezultatui įtakos neturėjo: žaisdami kolektyvinį žaidimą mažeikiškiai po 61-ąją minutę Antano Bulovo pelnyto įvarčio iškovojo pergalę rezultatu 1:0.
Praėjusį antradienį Mažeikiuose mūsų komanda žaidė atidėtas pirmojo rato rungtynes su Kėdainių „Nevėžio“, kuris šiuo metu užima trečiąją vietą, futbolininkais. Jau penkioliktą kėlinio minutę, po tolimo Antano Tautvydo smūgio varžovų vartininkas neišlaikė kamuolio rankose, ir šis įriedėjo į jo vartų tinklą. Po to užvirė atkakli, bekompromisė kova. Tačiau ji tęsėsi tik iki 70-os minutės: po susistumdymo aikštę dėl gautos raudonos kortelės turėjo palikti Kęstutis Nepas, ir kėdainiškiai užgulė aikštės šeimininkų vartus. Mūsų ekipos gynyba atsilaikė tik kelias minutes, vienas po kito į mūsiškių vartus krito trys įvarčiai. Pralaimėta 1:3.
Pasak komandos trenerio Sauliaus Vertelio, gaila, kad šios svarbios rungtynės, po kurių sėkmingos baigties dar buvo galima galvoti apie trečiąją vietą pirmenybėse, baigėsi taip nevykusiai. Jaunieji komandos gynėjai nebeturėjo jėgų atlaikyti varžovų spaudimo, todėl turėjo palikti aikštę nugalėti.

LAUKIA IŠVYKA
Šeštadienį mažeikiškiai miesto centriniame stadione susitiko su Kauno „Atleto“ komanda. Jau pirmajame kėlinyje Antanas Tautvydas du kartus pasiuntė kamuolį į varžovų vartus (vienas įvartis buvo pelnytas iš 11-os metrų baudinio). Vos prasidėjo antrasis kėlinys, kauniečiai vėl prasižengė savo baudos aikštelėje, tačiau šįsyk Antanas nuo 11-os metrų žymos smūgiavo netaikliai.
Pasak S. Vertelio, tokių rungtynių, kai progų pasiekti įvartį susikuriama labai daug, tačiau jos nerealizuojamos, dar neteko matyti. Pridėjus prie normalaus rungtynių laiko dvi minutes, kauniečiai pelnė garbės įvartį ir pralaimėjo 1:2.
„Mažeikių“ ekipa, per 27-erias rungtynes surinkusi 49 taškus, įsitvirtino penktoje turnyrinės lentelės vietoje, o A. Tautvydas, įmušęs pirmenybėse 16 įvarčių, tarp rezultatyviausių žaidėjų užima 4-ąją vietą.
Eilines pirmenybių turo rungtynes mažeikiškiai žais šį šeštadienį išvykoje su Plungės „Babrungo“ futbolininkais.
Nuo spalio dešimtos S. Vertelis su savo treniruojama šalies aštuoniolikmečių rinktine išvyksta į Slovakiją, kur vyks Europos futbolo čempionato atrankos varžybos. Dėl dviejų kelialapių į kitą varžybų etapą lietuvaičiai žais su Gruzijos, Maltos ir Slovakijos bendraamžiais. Be trenerio, šioje rinktinėje rungsis „Mažeikių“ klubo žaidėjai Aurimas Vertelis, Nerijus Šulcas, Gintas Podelis bei mažeikiškis Evaldas Razulis, šiuo metu žaidžiantis Samaros „Krylja Sovetov“ ekipoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto