Mažeikiškiai karatistai iš pirmenybių grįžo su medaliais

mažeikiškiai į pirmenybes jau senokai bebuvo pasiuntę tokį didelį būrį vaikų iki penkiolikos metų. Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Radviliškio sporto arenoje vyko Lietuvos karatė klubų pirmenybės – „Rytų kovotojas“. Į jas susirinko 160 sportininkų iš aštuonių Lietuvos karatė klubų. Mažeikiams atstovavo du klubai – „Žemaitis“ ir „Danas“, kurių sportininkai grįžo su medaliais ir taurėmis.


Degė noru laimėti

„Žemaitis“ į turnyrą delegavo 27 sportininkus, o „Danas“ – septyniolika. Vaikus į pirmenybes lydėjo klubų vadovai Rolandas Volkovas ir  Artūras Gerikas. Jiems talkino treneriai: Marijus Verikas bei Gvidas Kenstavičius, kartu vyko ir šių pirmenybių vyriausiasis teisėjas Vidmantas Butnorius. 
R. Volkovas „Santarvei“ sakė, kad mažeikiškiai į pirmenybes jau senokai bebuvo pasiuntę tokį didelį būrį vaikų iki penkiolikos metų.
„Kai tik nuvykome į varžybas, buvo matyti, kad vaikai dega noru laimėti, nes tai vienas pirmųjų pasirodymų šį sezoną. Dar didesnis noras nugalėti atsirado, kai jaunieji sportininkai pamatė spindinčias taures, kurias kai kurie pelnė už pirmąsias vietas“, – pastebėjimais dalijosi R. Volkovas.


Traumų išvengė 

R. Volkovo teigimu, per šešias pirmenybių valandas išryškėjo patys mažiausi, bet perspektyviausi karatistai. Iš klubo „Žemaitis“ jis išskyrė septynerių metų Mileną Šležaitę, o iš klubo „Danas“ – mergaitės bendraamžį Kiprą Černauską. 
R. Volkovas pasidžiaugė, kad šiose pirmenybėse buvo išvengta rimtų traumų.
„Buvo tokių kurie grįžo su viena kita mėlyne ar sumušta nosimi, tačiau tai yra neišvengiama tokių varžybų metu. Manau, kad sunkesnių traumų išvengta dėl teisingo ir garbingo teisėjavimo. Teisėjai valdė situaciją aikštelėse ir neleido vaikams be reikalo traumuotis“, – „Santarvei“ sakė R. Volkovas.
Jis taip pat informavo, kad lapkričio 5–6 dienomis vyks karatė seminaras Rygoje pas karatė mokytoją S. Kato. Lapkričio 17-ąją planuojama vykti į tarptautinį turnyrą Latvijoje.


Iškovojo medalius 

Vaikai varžėsi kovų ir kata (kova su šešėliais) rungtyse. 
Radviliškyje čempionais kovų rungtyje savo amžiaus grupėse tapo visas kovas laimėję mažeikiškiai: Marius Balodis, Lina Majauskaitė, kuri kata rungtyje dar iškovojo ir bronzą. Tarp čempionų buvo ir M. Šležaitė bei K. Černauskas. Jie nugalėtojais tapo ir kata rungtyje.
Vicečempionų vardus pelnė: Domas Pačerinskas, Domas Steier, kuris kata rungtyje iškovojo ir bronzą, bei Tomas Majauskas ir Nedas Jucys, tarp nugalėtojų buvę ir kata rungtyje. N. Jucys užėmė pirmąją vietą, o sidabras šioje rungtyje atiteko jau minėtam T. Majauskui.
Bronzos medaliais pasipuošė: Darius Gumuliauskas (tokį pat medalį jis pelnė ir kata rungtyje),  Nedas Petkevičius, Ugnė Žiaugaitė, Eglė Damulytė, Edvinas Juška, Arnas Laucevičius, Jonas Seilius, Ignas Žvikas, Benas Paradnikas bei Karolis Petrauskas ir Kotryna Niaunytė. Pastarieji kata rungtyje taip pat buvo apdovanoti ir bronzos medaliais. Bronza atiteko ir Gabijai Šmaižytei, kuri kata rungtyje pelnė sidabro medalį.
Kata rungtyje pasižymėjo ir kiti mažeikiškiai: Lukas Kateiva pasipuošė sidabro medaliu, o
bronza atiteko Rokui Avižūnui ir Eimantui Valeišai.

One Reply to “Mažeikiškiai karatistai iš pirmenybių grįžo su medaliais”

  1. Vardas (privalomas) parašė:

    Labai dziugu girdeti .Saunuoliai Mazeikiu sportininkai ir treneriai.Sekmes ir sveikatos Jums.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto