Mažeikiškiai kviečiami į fotografijų ir technologijų darbų parodas

Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Renavo dvaro sodybos svirne balandžio 30-ąją atidaryta tradicinė Mažeikių rajono technologijų mokytojų ir mokinių darbų paroda.
Nuo gegužės 6-osios bus galima apžiūrėti ir fotografijų parodą „Iš mūsų fotokorespondentų dienoraščio“, skirtą „Santarvės“ laikraščio 70-mečiui.

Įamžintas Mažeikių kūrimasis

Fotografijų parodoje eksponuojama 17 laikraščio „Komunistinis rytojus“ buvusio fotokorespondento Vaclovo Žilevičiaus (1922–1991) fotografijų.
Nuotraukose užfiksuotos anuometinių Mažeikių ir mažeikiškių gyvenimo akimirkos.
Parodos lankytojai, apžiūrinėdami fotografijas, ko gero, pažins senuosius ir iki šiol išlikusius miesto pastatus ir jų statybas, senamiesčio gatvių vaizdus, prisimins vykusias didžiausias šventes ir kasdienybę.
Vyresniems lankytojams V. Žilevičiaus fotografijos primins laikus, kai Mažeikiai buvo jaunas, besikuriantis miestas.
V. Žilevičiaus fotografijas parodai parinko muziejininkas Vytautas Ramanauskas.

Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Svarbiausi įvykiai

Po penkiolika nuotraukų šioje parodoje eksponuoja ir mažeikiškiai fotografai Jonas bei Sigitas Strazdauskai.
1966–2009 metais „Pergalės vėliavos“, o vėliau „Santarvės“ fotokorespondentu dirbusio J. Strazdausko ir dabartinio „Santarvės“ fotokorespondento S. Strazdausko nuotraukose – aktualiausi šiandieninio Mažeikių miesto ir rajono įvykiai, čia gyvenantys žmonės.
Iki pat birželio pabaigos Renavo dvaro sodybos svečiai galės apžiūrėti ketvirtadienį atidarytą Mažeikių miesto ir rajono moksleivių bei mokytojų technologijų darbų parodą. Šį kartą ji buvo skirta sekmadienį minėtai Motinos dienai ir pavadinta „Dovana mamai“.

Plačiau apie parodas – antradienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto