Mažeikiškiai kviečiami į kandidatų į Europos Parlamentą debatus

Nešališkas politikos stebėsenos tinklas „Žinau, ką renku“ Gegužės 27 d. 18 val. Mažeikių kultūros centre, mažojoje salėje, organizuoja kandidatų į Europos Parlamentą debatus. Mažeikių gyventojai kviečiami pamatyti kandidatus akis į akį ir tiesiogiai užduoti rūpimus klausimus kandidatams.

„Žinau, ką renku“ veikia nešališkai, tad debatuose kviečiami dalyvauti visų sąrašų atstovai.
„Šiemet tiek mažeikiškiai, tiek visos Lietuvos gyventojai galės balsuoti net trejuose skirtinguose rinkimuose. Nors Europos Parlamento rinkimai vyks birželio 9 dieną, kviečiame „nemesti kelio dėl takelio“ ir vasarišką dieną užsukti prie balsadėžių. O kad dėl pasirinkimo būtų ramu, kviečiame užsukti į debatus ir iškelti sau rūpimus klausimus“, – sako debatų organizatorių „Žinau, ką renku“ mentorius Eimantas.

2024 m. Europos Parlamento rinkimuose Lietuvos gyventojai galės rinktis net iš keliolikos sąrašų! Kaip ir kaskart prieš rinkimus, visi kandidatai kalba apie nuveiktus darbus ir dalija pažadus rinkėjams, todėl išsirinkti nėra lengva.

Siekiant padėti apsispręsti, kuris kandidatas yra Jums tinkamiausias, nešališkas politikos stebėsenos tinklas „Žinau, ką renku“ kviečia gyventojus į priešrinkiminius debatus, kuriuose kandidatai į Europos Parlamentą diskutuos aktualiomis temomis, atsakys į rinkėjų klausimus, viešai pristatys savo įsipareigojimus Jums, kurie bus įrašyti.

Užduoti klausimus kandidatams ir palyginti juos pagal turtą, išsilavinimą, mokamas kalbas ir kitus dalykus jau netrukus bus galima specialioje rinkimų platformoje https://www.zinaukarenku.lt/

Iniciatyva „Žinau, ką renku“ – tai nešališkas politikos stebėsenos tinklas, kuris vykdo priešrinkiminę stebėseną nuo 2014 metų, siekdamas, kad rinkėjai aktyviai ir sąmoningai dalyvautų rinkimuose bei sustiprėtų informuotas dialogas tarp politikų ir rinkėjų. Tuo tikslu organizuojame priešrinkiminius debatus. Europos Parlamento rinkimų veikla finansuojama Europos Sąjungos lėšomis.

Daugiau informacijos apie renginį https://www.facebook.com/events/961056292262740

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto