Mažeikiškiai kviečiami kurti fotografijų parodą

Mažeikiai. Jono STRAZDAUSKO nuotr.

Visi užsiimantys ir besidomintys fotografija mažeikiškiai kviečiami dalyvauti kuriant fotografijų parodą „Žvilgsnis į Mažeikių kraštą“.
Fotografijas reikia pristatyti iki gegužės 7 dienos.

Darbus atrinks autoriai

Rajono savivaldybės administracijos Kultūros ir sporto skyriaus vedėja Angelė Rupkutė sakė, kad
darbus į parodą gali pristatyti fotografai profesionalai, fotokorespondentai, fotografai mėgėjai, – visi, kas bent kiek užsiima fotografija.
Šios parodos organizatoriai – Savivaldybės administracijos Kultūros ir sporto skyrius, Mažeikių fotoklubas ir Lenkijos Plocko miesto Kultūros skyrius.
„Tokią parodą, norėdami sustiprinti mūsų bendradarbiavimą, pasiūlė surengti patys plockiečiai.  Bendradarbiavimas tarp Mažeikių ir Plocko kultūros darbuotojų vyksta jau seniai: mūsų meno kolektyvai vyksta pas juos koncertuoti, sulaukiame ir jų atsakomųjų vizitų“, – pasakojo A. Rupkutė.
Bendros mūsų ir lenkų fotografijų bei dailės darbų parodos rengiamos ne pirmą kartą: šiame konkurse atrinkti geriausi mažeikiškių darbai taip pat bus eksponuojami parodoje Plocko kultūros centre.
A. Rupkutė informavo, kad darbus, kurie bus eksponuojami Plocke, turės atrinkti patys jų autoriai, – jokios specialios komisijos nebus. Tad gegužės 8-ąją 18 valandą jie kviečiami atvykti į Stoties gatvės Nr. 18, 205 kabinetą.

Ne daugiau kaip penki darbai

Savivaldybės ryšių su visuomene skyrius informuoja, kad fotografijų parodos „Žvilgsnis į Mažeikių kraštą“ atrankai pateikiami darbai turi būti sukurti per 2007–2012 metus. Laukiama atspausdintų fotografijų, kurių formatas – 30×45 cm. Taip pat reikia nurodyti savo vardą, pavardę, amžių, namų adresą, telefoną ir nuotraukos (serijos) pavadinimą.
Vienas autorius gali pateikti ne daugiau kaip 5 darbus, gali būti serijos pasirinkta tematika (viena serija – ne daugiau kaip 5 fotografijos).
Organizatoriai turi teisę atsiųstas fotografijas naudoti parodos katalogui, reklamai, nemokėdami jų autoriams honorarų.
Nuotraukas reikia pristatyti arba atsiųsti adresu: Stoties g. 18 (205 arba 206 kab.), Mažeikiai, LT-89223 Lietuva. Ant voko užrašyti: fotografijų konkursui „Žvilgsnis į Mažeikių kraštą“.
Išsamesnė informacija tel.: 8 686 36 435, (8 443) 90 677, 8 699 58 582, el. paštu:   a.rupkute@mazeikiai.lt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto