Mažeikiškiai mokytojai jausmus išliejo „kitaip“

Savo mėgstamas eiles skaitė ir Merkelio Račkausko gimnazijos mokytojai. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Ketvirtadienio vakare Mažeikių rajono viešojoje bibliotekoje rinkosi Mažeikių, Klaipėdos mokytojai. Literatūros popietėje „Poezija kitaip“ jie deklamavo, skaitė, dainavo savo širdžiai mielas eiles.

Kitokia kūryba

Vakaro tema nebuvo apibrėžta – kiekvienas mokytojas turėjo galimybę išsakyti savo jausmus ir išgyvenimus per pasirinktus įvairių autorių eilėraščius. O Pavasario vidurinės mokyklos vokiečių kalbos mokytoja Asta Brazaitienė paskaitė savo kūrybos eilių.
„Ruošdamasi popietei ieškojau tokių eilių, kurias būčiau parašiusi kitaip nei įprasta, kad pasirinktos eilės atitiktų renginio pavadinimą – „Poezija kitaip“. Todėl ir pasirinkau eilėraštį, kurį parašiau žiūrėdama į vieną iš Arie Torcque albume „Tylos aidas“ publikuojamą paveikslą“, – susirinkusiems mokytojams pasakojo A. Brazaitienė.

Eilės virto dainomis

Viešnia iš Klaipėdos Daiva Ignatavičienė, pritardama sau gitara, eiles vertė dainomis. Skambėjo dainos pagal mūsų kraštiečio Algimanto Mikutos, Dalios Saukaitytės ir kitų autorių eiles.
Vakarui įsibėgėjus visi renginio dalyviai ir žiūrovai taip pat uždainavo. Susirinkusieji choru traukė XIX–XX amžių žinomų lietuvių autorių dainas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto