Mažeikiškiai nepuolė remti partijų

Mažeikiškiai nepuolė pasinaudoti naujove. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Skirti paramą organizacijoms ir partijoms pateikė šiek tiek per 9000 mažeikiškių, tačiau tik 770 panoro paremti partijas.

Naujovė – ne populiari

Įsigaliojus Gyventojų pajamų mokesčio įstatymo papildymui ir pakeitimui, nuo šių metų politinėms partijoms per politinę kampaniją galės aukoti fiziniai asmenys. Nuolatiniai Lietuvos gyventojai gali iki 2 proc. pajamų mokesčio skirti paramos gavėjams, turintiems teisę į ją, ir 1 proc. pajamų mokesčio skirti politinėms partijoms.
1 proc., skiriamas politinėms partijoms, neįskaitomas į 2 proc. pajamų mokesčio sumą, pervedamą paramos gavėjams.
Žmonės kiekvienų metų pradžioje iki gegužės 1–osios galės užpildyti prašymą pervesti 1 proc. Gyventojo pajamų mokesčio kuriai nors partijai.
Rinkėjai nepuolė pasinaudoti naujove. Paremti partijas panoro kone 50 tūkstančių šalies gyventojų.

Klaidas galima ištaisyti

Valstybinės mokesčių inspekcijos atstovas spaudai Darius Buta, „Santarvei“ pristatydamas duomenis, atkreipė dėmesį, kad ne visi prašymai yra įvykdomi (pervedama parama), nes būna, kad skiriama parama nesiekia 10 litų (tokiu atveju parama nepervedama), taip pat būna, kad žmogus pateikia prašymą, o nepateikia Gyventojų pajamų deklaracijos, nors turi tai padaryti, tokiu atveju parama taip pat negali būti pervesta.
D. Buta informavo, kad iš 75 mažeikiškių pateiktų parašymų skirti paramą organizacijoms ir partijoms yra su klaidomis. Netrukus jie gaus apie tai pranešimus. Klaidas prašymuose bus galima ištaisyti iki rugpjūčio 20 dienos.

2 Atsakymai į “Mažeikiškiai nepuolė remti partijų”

  1. Jolanta parašė:

    ar yra uz ka jas remti…..? nebent jeigu norit primesti ju rengiamiems baliams, kad pakatu

  2. Ona parašė:

    ar yra uz ka jas remt …..???? nebent jeigu norit primest ju rengiamiems baliams,kad pakatu

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto