Mažeikiškiai parašais pasisako už ligoninės skyrių išsaugojimą

Vido STANKAUS nuotr.

Sveikatos priežiūros įstaigų tinklo pertvarka neaplenkė ir Regioninės Mažeikių ligoninės. Sveikatos apsaugos ministerijos planuose – į Telšius perkelti Vaikų ligų ir Akušerijos-ginekologijos skyrius.
Prieš tokius ketinimus pasisakantys mažeikiškiai pradėjo rinkti parašus. Pirmadienį surinkta beveik keturi šimtai parašų, vien prie ligoninės – apie du šimtai.
Parašų rinkimo akcijos iniciatorius – Savivaldybės tarybos narys Virginijus Sungaila „Santarvei“ sakė, kad per savaitę tikisi surinkti penkis tūkstančius parašų. Jis džiaugėsi, kad renkant parašus sulaukia pilietiškų mažeikiškių pagalbos, norinčiųjų padėti vis daugėja.
Kitą savaitę planuojama parašus ir gyventojų poziciją dėl ligoninės perduoti šalies Prezidentui, Vyriausybės kabinetui ir Seimo valdybai. V. Sungailos teigimu, pasikalbėjimų kabinetuose sprendžiant mūsų ligoninės klausimą nebepakanka.
„Mažeikiai – aštuntas miestas Lietuvoje pagal gyventojų skaičių, todėl griežtai nesutinkame, kad būtų naikinami ir uždarinėjami Mažeikių ligoninės skyriai ar būtų nutrauktas kai kurių paslaugų teikimas ir finansavimas, dėl ko nukentėtų rajono gyventojai. Priešingai, manome, kad Mažeikių ligoninė turi plėstis ir teikti kuo platesnes paslaugas ir kuo geriau tenkinti gyventojų poreikius, nes Mažeikiuose yra naftos perdirbimo įmonė, dėl kurios darbo specifikos gyventojai patiria didesnį kenksmingos aplinkos poveikį, kuris atsiliepia jų sveikatai“, – „Santarvei“ kalbėjo parašų rinkimo iniciatorius.
V. Sungailos teigimu, jeigu nebus atsižvelgta į mažeikiškių prašymą, gali tekti imtis drastiškesnių priemonių.
Politikas pasigedo aktyvesnių veiksmų dėl ligoninės skyrių išsaugojimo iš rajono valdžios. Jo manymu, savo poziciją turėtų išsakyti ir Savivaldybės taryba.

18 Atsakymų į “Mažeikiškiai parašais pasisako už ligoninės skyrių išsaugojimą”

 1. Anonimas parašė:

  Baisu,jei liksime be tokiu svarbiu patalpu. :( Didziulis zingsnis atgal.

 2. k parašė:

  Kam vargšams reikia Vaikų ligų ir Akušerijos-ginekologijos skyrių? Jie gali gimdyti ir slaugyti vaikus namuose. Darbštūs lietuviai gyvena Telšiuose , dar darbštesni- Vilniuje , todėl darbštiems asmenims geresnės gyvenimo sąlygos. Kodėl darbščiausi Lietuvos piliečiai turi rūpintis ne tokiais darbščiais mažeikiškiais? Jei jie rūpinsis jais , tai nebebus ko savintis atliekant visokiausias reorganizacijas , optimizacijais ir kitokias pinigų pasisavinimo schemas. Kai songaila pradėjo parašų rinkimą, Mažeikių rajonas įžengė į juodają covid-19 zoną.

 3. parašė:

  Politikai moka vaidinti ,,geriečiais“ ir manipuliuoti gyventojais. jeigu kaip Kaktys sakė, kad ministerija jau yra nusprendusi tai tada kam tie parašai reikalingi. Gal ministerija jau nusprendė kad šiuos du skyrius palikti Mažeikiuose? Ir paskui girtis ,kad surinkti gyventoju parašai padėjo išsaugoti tuos skyrius. Juokinga ir teik.

 4. JO parašė:

  jei kiekvienas tarybos narys kovotų taip, kaip Songaila tai tokios padėties ligoninėse nesulauktume.

 5. Lina parašė:

  Iš nuotraukos atrodo kad ans tuoj gimdys.

  1. Anonimas parašė:

   Todėl songaila ir rūpinasi , kad gimdymo skyrius liktų.

 6. Vilius parašė:

  Norėtusi iš iš to storo blevyzgotojo, kaip rašote, išgirsti, ar teisybė, kad iš vieno mero jis kažkokiu būdu išdaužė nemažą sumą už jo eilėraščių knygos išleidimą, kokiu pagrindu, jei tų haliucinacijų niekas neskaito. Ar teisybė, kad iš kito mero išlupo išeitinėm vėl nemažą sumą. Kokiu pagrindu, jei kaip sakoma ale dirbo visuomeniniais pagrindais?

 7. Sigis parašė:

  Tas stors į buožgalvį panašus

  1. Anonimas parašė:

   Tas „stors“ yra songaila.

 8. Bronius parašė:

  Pasakojo žmonės, kad kažkoks panašus, gal plonesnis blaškėsi po savivaldybę ir padėkliukus per prievartą siūlė pirkti. Kas nepirks, sakė tam padarys labai blogai.

 9. JONIS parašė:

  Man tai panašus į tokį kuris vandens skaitliukus už butelį atsukinėdavo

 10. To Kazė parašė:

  Gal tas kur agurkus parduotuvėje vogė?

 11. kazė parašė:

  o kas tas storulis foto

 12. Ely parašė:

  Niekaip nesuprantu kaip miestas Telšiai ,mažesnis trečdaliu gali turėti daugiau ?

 13. Total košmar parašė:

  Užtat turim laisvę, nepriklausomi, tad ką nori valdžia, tą daro. Seniau kažkur pasiskųsti galėjai, o dabar tik kampe padejuoti

 14. Vaiva parašė:

  Kažin ar prieš 15 metų būčiau išgyvenusi, jeigu mieste nebūtų ginekologijos skyriaus. Jeigi miestas nori augti ir gyvuoti, jame turi būti ir vaikų ligų ir ginekologinis skyrius. Jeigu planuojama uždaryti naftos gamyklą, kitas gamyklas, stabdyti pramonę ir švietimą tada suprantama – liksime senelių naikinimo skyriumi. Miestas pradeda atsigauti. Vėl jame pradeda kurtis jaunos šeimos. Gimstamumas, bent praėjusią savaitę manyčiau didelis.(anksčiau lygtai skelbdavo, kiek gimė vaikučių per savaitę).Džiaugiuosi, kad dar yra žmonių, kurie nenuleidžia rankų ir kažką daro. Kiekvienas paklauskime savęs, ką mes padarėme dėl savo miesto? Nepatingėkime, gryždami iš darbų prasukti pro ligoninę ir padėti parašo dėl savo miesto ateities. Palaikykime savo ligoninės gydytojus, tikrai turime gerų gydytojų, sesučių. Atėjo laikas visiems susitelkti , užmiršti kas ką pasakė, kad ne taip pažiūrėjo. Būkime visi sveiki.

 15. Kokia prasmė parašė:

  Kokia prasmė ir koks tikslas? Tai Šideikienė facebooke jau rašė, kad Kaktys mano, kad viskas jau yra nuspręsta aukščiau nei Mažeikių valdžia. O jei nebus daroma pertvarka, tai nebus ir finansavimo kitiems skyriams… :) Mažeikiai užspausti į kampą, o Sungaila tik darosi sau reklamą, labai tam blevyzgotojui norisi likt valdžioje ar gal galvoja, kad taps meru…? :) Neadekvatus veikėjas, pats yra aukščiausioje miesto valdžioje ir pastoviai skundžiasi, kad dėl miesto nieko nedaro… ale meras turi daryti. Pats būdamas tarybos nariu jis gali rengti ir teikti tarybos sprendimus…, bet matyt raštingumo lygis per menkas tokiam dalykui, geriau parėkauti ale „opiomis“ Mažeikiams temomis… ir kokia bloga valdžia, ir pats kartu.. :)

 16. Darius parašė:

  Sklinda gandai, kal ligininėje uždarytas laboratorijos skyrius. Taip po truputį, po skyrių ir visą ligoninę panaikins.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto