Mažeikiškiai pietavo su kultūros paveldu

Neringos ŠVELNIENĖS nuotr.

Į pietus su kultūros paveldu mažeikiškiai pirmą kartą buvo pakviesti prieš trejus metus. Ir ši tradicija neužgeso.
Lengvėjant karantino sąlygoms, trečiadienį mažeikiškiai pietų pertraukos metu leidosi į pažintį su mieste esančiais kultūros paveldo objektais.

Savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus paveldo apsaugos specialistės Rūta Končiutė-Mačiulienė ir Aistė Jokubauskienė yra sumaniusios šią vasarą surengti 4 tokius pažintinius pietus su kultūros paveldu.

Neringos ŠVELNIENĖS nuotr.

Trečiadienį įvyko pirmasis renginys. Apie trisdešimt mažeikiškių aplankė Mažeikių evangelikų liuteronų bažnyčią, turėjo galimybę pabuvoti jos varpinėje, klausėsi bažnyčios parapijos pirmininkės Lidijos Svobutienės pasakojimų apie bažnyčios bei ją lankančių parapijiečių bendruomenę.
Vėliau pietų su kultūros paveldu dalyviai aplankė Mažeikių Dievo Motinos Dangun ėmimo cerkvę.
Abiejuose objektuose mažeikiškius lydėjo muziejininkas Vytautas Ramanauskas.
Liepos 8 dieną žmonės kviečiami aplankyti Mažeikių banką. Liepos 14 dieną bus lankomi geležinkeliečių pastatai. Rugpjūčio 3 dieną laukia ekskursija į Švč. Jėzaus Širdies bažnyčią bei senamiesčio parką.

Neringos ŠVELNIENĖS nuotr.

2 Atsakymai į “Mažeikiškiai pietavo su kultūros paveldu”

  1. Zina parašė:

    Pasivaikščiojimas patiko, pirmą kartą lankiausi bažnyčioje ir cerkvėje, nors gyvenu Mažeikiuose senokai. Puikaii praleistas laikas. Ačiū organizatoriams… ir draugei, kuri įmetė nuorodą.

    1. Aistė parašė:

      Ačiū, kad buvote 😊

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto