Mažeikiškiai Prezidentei perduos lietuvių vienybės simbolį

Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Du mažeikiškiai – Donatas Vaičiurgis ir Deividas Žvinklys antradienį iš Mažeikių pradėjo žygį į Vilnių. Kariai savanoriai, rinkdami tautiečių parašus, aplankys devyniolika miestų ir miestelių, dar daugiau kaimų, o Vasario 16-ąją ant Kryžių kalno išskleis iš Mažeikių atneštą Trispalvę – vėliavą su tautiečių parašais tikisi perduoti Prezidentei.

Šį žygį mažeikiškiai surengė atsiliepdami į šalies Prezidentės kvietimą kuo įdomiau paminėti Vasario 16-ąją – Lietuvos valstybės atkūrimo dieną. Šalies sostinę Vilnių keliautojai planuoja pasiekti eidami pėsčiomis ir važiuodami pakeleivingomis mašinomis.
Iš Mažeikių Donatas ir Deividas iškeliavo jau atsilikdami nuo grafiko: išeiti buvo planuota iš pat ryto, bet Donatas užtruko darbe – ugniagesys-gelbėtojas šiąnakt gesino Sedoje užsidegusį namą.
Sustodami pakeliui esančiuose miesteliuose ir kaimuose, mažeikiškiai kvies žmones pasirašyti ant baltos vėliavos – jei viskas pasiseks kaip planuojama, ji, kaip lietuvių vienybės, patriotiškumo simbolis, bus įteikta Prezidentei Daliai Grybauskaitei.
„Mūsų kelionė priklausys nuo sutiktų gyventojų, vairuotojų supratingumo, geranoriškumo ir pritarimo mūsų idėjai. Esame pasiruošę visokiems išbandymams, nes laukiama gana permainingų orų. Gal pakeliui kas pavaišins arbata, paveš – tikimės, kad lietuviai yra vieningi ir supratingi“, – prieš žygį kalbėjo Donatas.
Antradienį ilgėliau vaikinai planuoja sustoti buvusioje Donato mokykloje – Papilės Simono Daukanto gimnazijoje, o iki vakaro pasiekti Kėdainius.
Visus mažeikiškių kelionės įspūdžius galima stebėti jų „Facebooko“ paskyroje: DonatasDeividas DonatasDeividas DonatasDeividas.

Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

7 Atsakymai į “Mažeikiškiai Prezidentei perduos lietuvių vienybės simbolį”

 1. Jonis to Karolinai parašė:

  Tik kazkodel užsieni visi vengia gyvent ir dirbt su lietuviais

 2. Karolina parašė:

  Kiek daug neigiamu emociju, zmones atsipeikykit, nes vidui greiciau supusit. Labai jau ruskani komentatoriai. Juk jie mini Lietuvos varda. O ne seimunus ,,Lanzbergi“ ir panasei.
  Kad ir kokia ta Lietuva ji visdelto mus uzaugino. Kad ir Emigrantais, bet patriotais. Niekur nera geriau kaip ant savo zemes su savo seima, draugais Lietuviais.
  Saunuoliai vyrai daug pozityvo, linksmi. Taip ir toliau.

 3. rytis parašė:

  iki vasario 16 jumis paimciau, akmenu skaldyti nors nauduos butu, klaunu klaunai
  tik ne uz tokia Lietuva nesamos velevos, atcipeikekit landzbergio patrijotai, gala su galu vos suduret darbo imtumetes kokio

 4. simas parašė:

  nevykeliai tikri lai geju ir pid…. parada organizuoja su gribauskaite

 5. Raimonda parašė:

  Šaunuoliai, tikrai įdomi idėja paminėti vasario 16-tajai. Sėkmės

 6. tomas parašė:

  nori isgarset jaunuolai, nors kamufleza apsimautumet, lemenes, na geda gal kokia zydra veleva neskit prezidentei, iki 16 dienos nusigersit eidami per kaimus.. pritariu klaunai i cirka ein nes is mazeikiu cirks isvazevo, o klaunai liko, tai beg ispaskos

 7. Ęąįų parašė:

  Juokdariai.eikit su savo vėl.ir jai nereikia jūsų tų …….

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto