Mažeikiškiai raginami kalėdinius sveikinimus siųsti anksčiau

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Artėjant didžiausioms metų šventėms, Lietuvos paštas ragina gyventojus iš anksto pasirūpinti sveikinimais ir dovanomis, kurias ketinama siųsti paštu.
Kalėdiniam laikotarpiui ruošiasi ir rajono laiškanešiai – tuo metu jų dirbs daugiau.

Raginami paskubėti sveikinti

Lietuvos pašto darbuotojai skelbia, kad kiekvienais metais šventiniu laikotarpiu darbo krūvis išauga 3–4 kartus palyginus su įprastu mėnesiu.
Mažeikių pašto viršininkė Jovita Bernotienė „Santarvei“ sakė, jog pašto darbuotojai ypatingam metų laikui jau ruošiasi – užsakyti kalėdiniai atvirukai, vokai.
Pašnekovė ragina suskubti tuos mažeikiškius, kurie planuoja kalėdinius sveikinimus siųsti už Atlanto – kad atvirutės ar siuntiniai artimuosius pasiektų šventiniu laikotarpiu. Kitą savaitę sveikinimus turėtų išsiųsti ir gyvenantiesiems artimesnėse užsienio šalyse. O atviruką Lietuvoje raginama išsiųsti bent savaitę iki Kalėdų.

Įdarbins papildomai žmonių

Šventiniu laikotarpiu mažeikiškiai ne tik daug daugiau išsiunčia laiškų ir siuntų, bet ir patys sulaukia iš užsienio šalių atkeliaujančių siuntų.
Mažeikių paštui vadovaujanti J. Bernotienė „Santarvę“ patikino, kad šiam laikotarpiui mažeikiškiai laiškanešiai pasiruošę.
Šiuo metu miestą aptarnauja 20 pašto darbuotojų, kaimiškąsias vietoves – dar keturi.
J. Bernotienė pasakojo, kad šventiniu laikotarpiu nė vienas jų neišleidžiamas atostogų, o į pagalbą kviečiami ir turimi du pagalbininkai, kurie paprastai, reikalui esant, pavaduoja pašto darbuotojus.

Taps Kalėdų senelio padėjėjais

Jau antrus metus rajono laiškanešiai atliks ir ypatingą funkciją – vaikams pristatys siuntinius nuo Kalėdų senelio.
Lietuvos pašto skyriuose tereikia įsigyti specialią siuntų dėžutę su jau paruošta dovana ir Kalėdų senelio laišku. Šiemet bus galima rinktis iš 6 skirtingų vaikiškų knygų variantų. Ant jau paruošto Kalėdų senelio laiško reikės užrašyti vardą ir viską sudėti į specialią siuntų dėžutę.
Siuntėjo adresas bus nurodytas automatiškai: Kalėdų Senelis, Šiaurės slėnis, Nykštukų paštas.
Specialią siuntų dėžutę Lietuvos pašto laiškininkai vaikams įteiks asmeniškai prieš pat Kalėdas.
Kad pavyktų vaikui padaryti staigmeną, su klientu tariamasi apie įteikimo laiką, – „Santarvei“ teigė Mažeikių pašto viršininkė J. Bernotienė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto