Mažeikiškiai savaitgalį kviečiami keliauti dviračiais

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Rugpjūčio 8 ir 9 dienomis Mažeikių turizmo ir verslo informacijos centras kartu su Turistų klubu bei Visuomenės sveikatos biuru organizuoja dviejų dienų turistinį žygį dviračiais po Mažeikių rajoną.

Du maršrutai

Pirmąją dieną – šeštadienį – numatytas maršrutas prasidės prie Mažeikių Vytauto Klovos muzikos mokyklos 10 valandą. Dviratininkai per Tulnikius važiuos į Leckavą, kur sustojus pailsėti Mažeikių turizmo ir verslo informacijos centro darbuotojos surengs nedidelę viktoriną apie lankytinas Mažeikių krašto vietas. Toliau žygio dalyviai per Kurmaičius grįš į Mažeikius – tai bus apie šeštą valandą vakaro.
Sekmadienį 10 valandą susirinkę prie prekybos centro „Rimi“ žygio dalyviai pasuks Daubarių link, po to per Spurganus, Lėlaičius atvažiuos į Žemalę, o ten, sustojus pailsėti, vyks mokymai apie pirmosios medicininės pagalbos suteikimą bei viktorina.
Paskui žygio trasa nusitęs į Bugenius, o per Geidžius ir Tirkšlius dviratininkai apie 19 valandą grįš į Mažeikius.

Vyks ir mokymai

Mažeikių turizmo ir verslo informacijos centro direktorė Jolanta Gintalienė pasakojo, kad su Mažeikių turistų klubu bendradarbiauja jau seniai, o su Visuomenės sveikatos biuru tik neseniai sudaryta bendradarbiavimo sutartis.
„Nusprendę surengti žygius dviračiais sugalvojome pasiūlyti prisijungti ir Visuomenės sveikatos biurui. Nenorime, kad tas žygis būtų vien važiavimas ir įdomių, įžymių vietų lankymas, tad mielai sutikę prie mūsų prisidėti biuro darbuotojai Leckavoje ir Žemalėje praves mokymus apie pirmosios pagalbos suteikimą, kai įvyksta eismo nelaimė“, – pasakojo J. Gintalienė.
Pažadėjo prizus
Pirmąją dieną dviratininkai nuvažiuos šiek tiek daugiau nei trisdešimt kilometrų, antrąją – dešimčia kilometrų daugiau.
„Abi kelionės nebus itin sudėtingos, teks važiuoti ir asfaltu, ir kaimo vieškeliais. Jei bus tokios karštos dienos kaip dabar, kur galėsime, ten sustosime pasimaudyti. Pageidautume, kad dviratininkai važiuotų techniškai tvarkingais dviračiais, turėtų signalines liemenes. Tikimės, kad mažeikiškiai prisijungs prie mūsų“, – kvietė J. Gintalienė.
Viktorinoje dalyvaujantiems žygio dalyviams ji žadėjo prizų, o dar išsamesnę informaciją apie žygį galima sužinoti paskambinus telefonu (8 443) 671 77 arba interneto svetainėje adresu: http://mazeikiutvic.lt/ismegink-jegas-dviraciu-zygyje/.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto