Mažeikiškiai savanoriai pakviesti į Prezidentūrą

Pajudėję iš Mažeikių, gerų žmonių dėka Donatas Vaičiurgis ir Deividas Žvinklys per dvi dienas pasiekė Vilnių. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Mažeikiškiai kariai savanoriai Donatas Vaičiurgis ir Deividas Žvinklys, surengę Vienybės žygį per Lietuvą, penktadienį pakviesti į šalies prezidentūrą. Jų žygio idėja pateko į Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotos akcijos „Vasario 16-ąją švęsk linksmai ir išradingai“ geriausiųjų skaičių.

Šiais metais akcija „Vasario 16-ąją švęsk linksmai ir išradingai“ iš viso sulaukė per 400 sumanių iniciatyvų kūrybingai ir prasmingai paminėti Valstybės atkūrimo dieną. Iš jų buvo atrinkta 21 iniciatyva.
Penktadienį šių idėjų iniciatoriai, tarp jų ir mažeikiškiai, dalyvaus prezidentūroje vyksiančiame renginyje ir bus apdovanoti Valstybės trispalve už idėjos originalumą, pilietiškumą, gebėjimą sutelkti ir meilės Lietuvai puoselėjimą.
D. Vaičiurgio ir D. Žvinklio žygio idėją iki ketvirtadienio 23 valandos vakaro galite palaikyti ir balsuodami „Delfi“ portalo nuorodoje: http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/isrinkite-sauniausia-vasario-16-osios-iniciatyva.d?id=73826138#a_emb_148775548849720_22870.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto