Mažeikiškiai smiginio meistrai pelnė prizus

Mažeikiškių komanda: (iš kairės) Irena Čiplienė, Arūnas Čiplys, Jurijus Stekolnikovas, Aleksandras Stankevičius ir Darius Repšys, savo pirmuoju pasirodymu šiais metais liko patenkinti. Nuotrauka iš klubo archyvo

Pernai pelnę ne vieną titulą, iškovoję šalies komandinių pirmenybių nugalėtojų vardus, Mažeikių smiginio žaidėjai ir pirmosiose šio sezono varžybose pelnė prizus.
Kaune vyko „Mega taurės“ turnyras, į kurį susirinko 75 vyrai ir 23 moterys iš Lietuvos ir Latvijos klubų. Turnyre varžėsi ir šeši mūsų miesto smiginio atstovai.

Moterų varžybose Irena Čiplienė kovas baigė pogrupyje, tačiau ji užtikrintai sužaidė paguodos turnyre, kurį laimėjo, ir iškovojo prizą. Tuo tarpu vyrų varžybose visi penki mažeikiškiai pateko tarp šešiolikos geriausių turnyro sportininkų ir tik tada kai kurių jų pergalių kelias nutrūko: pralaimėjimus patyrę Jurijus Stekolnikovas  liko devintas, pralaimėję Algimantas Razgus ir Darius Repšys užėmė penktąsias vietas.
Pusfinalyje dviem mažeikiškiams sekėsi skirtingai: Arūnas Čiplys privertė pasiduoti Tomą Šakį, o Aleksandras Stankevičius nusileido latviui ir liko trečioje vietoje. Finalinėje kovoje praėjusį sezoną pirmąją vietą Lietuvos reitinge užėmęs Arūnas po permainingos kovos rezultatu 5:4 įveikė Latvijos atstovą Madars Razmą ir tapo pirmojo trofėjaus šiais metais laimėtoju.
Šį savaitgalį Vilniuje vyks MASTERS turnyras, kuriame žais tik geriausi iš geriausiųjų – aštuoni pirmąsias vietas šalies reitinge pernai užėmę vyrai ir šešios moterys. Turnyre varžysis ir du mažeikiškiai – pirmąją vietą turintis Arūnas Čiplys ir septintąją vietą reitinge užimantis Darius Repšys. Tuo tarpu devintąsias vietas praėjusių metų reitinge užimantys Jurijus Stekolnikovas ir Irena Čiplienė yra pirmieji atsarginiai šiame turnyre: jeigu kuris nors iš geriausiųsportininkų negalės žaisti šiame turnyre, mūsų miesto atstovai užims jų vietas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto