Mažeikiškiai stalo tenisininkai – šalies čempionai

Mažeikių „Vijurko“ sportininkai ir treneris (iš kairės) Vilius Vasaris, Raimondas Jackevičius, Marius Bučys, Alfredas Ūdra, Matas Vilkas ir Algirdas Sriubas su šalies čempionų taure ir medaliais. Nuotrauka iš komandos archyvo

Mažeikių stalo teniso komanda jau ketvirtus metus iš eilės neužleidžia stipriausios šalies ekipos pozicijų – šeštadienį „Vijurkas“ dar kartą tapo čempionu.
Praėjusių metų spalį prasidėjusiose Lietuvos aukščiausios lygos stalo teniso komandinėse pirmenybėse dalyvavo dvylika ekipų, tarp jų šalies čempiono titulą gynė ir Mažeikių „Vijurko“ komanda, kuriai atstovavo Algirdas Sriubas, Vilius Vasaris, Marius Bučys, Matas Vilkas ir Alfredas Ūdra.
Po ilgo ir varginamo čempionato Mažeikiuose šeštadienį buvo surengtas lemiamas mačas tarp pirmąją vietą reguliariajame čempionate užėmusių mažeikiškių ir antrąją vietą iškovojusių Kauno „STA-Topsas-NVL projektai“ stalo tenisininkų. Po atkaklios kovos pergalę šventė mažeikiškiai, kurie įveikė varžovus rezultatu 5:2.
Tokiu pat rezultatu kovoje dėl  trečiosios vietos Vilkaviškio „Rytas“ privertė pasiduoti kitą laikinosios sostinės ekipą „Dorevi-JSO-STA-Topsas“.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

3 Atsakymai į “Mažeikiškiai stalo tenisininkai – šalies čempionai”

  1. Vardas (privalomas) parašė:

    SAUNUOLIAI ! Stiprybes ir stiprios sveikatos Jums,mielieji!

  2. Jonas parašė:

    Sveikiname, ypač Mažeikų patriotus Vasarį bei Sriubą. Aišku ir trenerį.

  3. ? parašė:

    nuo kada Alfredas Ūdra ir Matas Vilkas mažeikiškiai? Kur Domeikos?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto