Mažeikiškiai – tarp pedagogų šokio konkurso lyderių

Vytauto Dacio nuotr.

Ugdymo plėtotės centras, ruošdamasis parodai „Mokykla 2015“, nutarė mokytojams mesti iššūkį ir pakvietė juos dalyvauti šokių konkurse.
Dėl galimybės laimėti kelionę į Estijoje, Tartu mieste esantį mokslo centrą susirungė 69 pedagogų komandos iš visos Lietuvos.
Tarp jų – ir Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazijos bei Mažeikių politechnikos mokyklos pedagogai. Pastarieji šiame konkurse pelnė ketvirtąją vietą.

Reikėjo „susukt“ klipą

Keletą savaičių vykusio konkurso užduotis – jo dalyviai – įvairių ugdymo įstaigų pedagogai – turėjo pagal vieną atlikėjo Robio Viljamso dainą parengti kuo originalesnius, įdomesnius šokius. Be to, komandos, sudarytos iš 5 pedagogų, turėjo ne tik pašokti savo pasirinktoje aplinkoje, bet ir nufilmuoti minutės trukmės vaizdo klipus. Vėliau šie trumpi filmukai buvo patalpinti interneto svetainėje „Youtube“. Už labiausiai patikusius klipus žiūrovai galėjo atiduoti savo balsus.
Mažeikių politechnikos mokyklos komanda, surinkusi daugiau nei 3 tūkst. žiūrovų balsų, drauge su dar penkių Lietuvos mokyklų pedagogais sausio mėnesį keliaus į didžiausią Baltijos šalyse mokslo centrą Estijoje. Jame mažeikiškiai domėsis naujausiais mokslo pasiekimais.

Konkursas sutelkė bendruomenę

Mažeikių politechnikos mokyklos direktorė Vida Lumpickienė „Santarvei“ sakė, jog mokytojų komanda susibūrė spontaniškai, ilgai įkalbinėti nė vieno nereikėjo. Operatyviai reagavo ir visa mokyklos bendruomenė – už vaizdo klipą balsavo visi, kas galėjo, be to, paragino tai padaryti savo artimuosius bei draugus.

Plačiau skaitykite ketvirtadienio laikraštyje.

4 Atsakymai į “Mažeikiškiai – tarp pedagogų šokio konkurso lyderių”

 1. Egle parašė:

  Labai labai puikus zmones ir sokis! Pozityvo bomba :)
  Saunuoliai!

 2. Šaunuoliai! parašė:

  Pažiūrėkit šokį, tikrai nebesakysit, kad juokingi :) Šaunuoliai mokytojai!

 3. Vardas (privalomas) parašė:

  kokie juokingi

 4. kolegos parašė:

  Šaunuoliai, puikus šokis!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto