Mažeikiškiai tenisininkai grįžo su medaliais

VGTU rinktinė, kurioje yra ir broliai mažeikiškiai – Tonetas ir Arnoldas Domeikos (antras ir trečias iš kairės), studentų sporto žaidynėse iškovojo sidabrą. Nuotrauka iš komandos archyvo

Suomijos Tamperės mieste vyko studentų sporto žaidynės, kur įvairiose sporto šakose kovėsi Suomijos, Estijos, Latvijos, Lietuvos universitetų komandos.
Nors žaidynės vykdomos tarp šių šalių universitetų, jau kelinti metai stalo teniso rungtyje dalyvauja ir Kinijos sportininkai, kurie diktuoja stalo teniso madas ne tik Šiaurės Europoje, bet ir visame pasaulyje.
Mūsų miesto stalo tenisininkai Arnoldas ir Tonetas Domeikos, kurie sudarė Vilniaus Gedimino technikos universiteto stalo teniso komandos branduolį, žaidynėse pasirodė sėkmingai. Įveikusi  visus varžovus, komanda, tik finale nusileidusi Kinijos stalo tenisininkams, iškovojo antrąją vietą.
„Jokių galimybių pasipriešinti prieš šios šalies atstovus, mums, europiečiams, nebuvo – kinai žaidžia sau būdingą staigų žaidimą – padavimas, vienas ar du galingi smūgiai ir taškas. Asmeninėse varžybose nužygiavau iki pusfinalio, tačiau čia nusileidau kinui ir likau per žingsnį nuo medalių“, – įspūdžiais iš žaidynių pasidalijo šalies studentų stalo teniso čempionas Arnoldas Domeika.
Artimiausiu metu jis jau su Lietuvos rinktine išvyksta į Oslą, kur vyks Šiaurės šalių stalo teniso turnyras. Jame varžysis visų Skandinavijos šalių ir trijų Baltijos valstybių rinktinės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto