Mažeikiškiai vaikai dalyvavo futbolo šventėje

Nuotr. iš klubo archyvo

Mažeikiškiai – vaikai iš Bendruomeninio pagalbos vaikams centro bei futbolo klubo „Triumfas“ mergaitės debiutavo socialiniame projekte „Pažink pasaulį futbolo aikštėje“.
Šis projektas ne tik populiarina futbolą tarp vaikų. Svarbią vietą projekte užima ir vaikų švietimas, naudojant futbolą kaip priemonę: vaikai domisi kitomis valstybėmis, atstovauja tam tikroms šalims. Žinias apie pasaulio futbolo čempionato organizatorius ir kitas šalis tikrina viktorinoje.
Tradicinė futbolo šventė „Pažink pasaulį futbolo aikštėje“ tris dienas vaikus iš visos Lietuvos įtraukė į futbolo sūkurį Kaune, Nacionalinės futbolo akademijos centre, kur jie, pasipuošę įvairių pasaulio futbolo rinktinių spalvomis, žengė į futbolo aikštę.
Vasariška futbolo šventė prasidėjo spalvinga dalyvių eisena, kurioje dominavo įvairių pasaulio valstybių vėliavų spalvos, puošiančios žaidėjų aprangas, plakatus, vėliavėles ir džiaugsmingus vaikų veidus.
Pirmąją šventės dieną po varžybų vaikai aplankė Kauno zoologijos sodą, turėjo galimybę pamatyti gyvūnus iš viso pasaulio. Vakare rinkosi į talentų vakarą, kur vaikai šoko, dainavo, deklamavo, demonstravo futbolo įgūdžius. Taip pat skaitė savo kurtus eilėraščius, dainavo savos kūrybos dainas. Buvo galima pamatyti net cirko pasirodymą… Šilta ir jauki atmosfera leido savo gabumus demonstruojantiems vaikams jaustis drąsiai. Drąsiausieji ir talentingiausieji buvo apdovanoti įvairiausiais prizais-suvenyrais.
Antroji diena prasidėjo pasivaikščiojimu po Kauną bei apsilankymu kino teatre. Gerai praleidę laiką vaikai rinkosi į futbolo aikštelę toliau tęsti savo žygį savo svajonės link. Vėliau vykusi viktorina leido vaikams suprasti, kad žinios ir futbolo įgūdžiai yra neatsiejami dalykai.
Emocijos ir aistros futbolo aikštelėje liejosi ir trečią dieną. Nors liejome sūrų prakaitą, pabaigtuvės saldžios – vaikai buvo vaišinami tortu. Laurų nenuskynėme, bet sugrįžome pilni įspūdžių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto