Mažeikiškiai verslininkai ataskaitinį susirinkimą surengė Palangoje

Nuotrauka iš MVA archyvo

Mažeikių verslininkų asociacija (MVA) penktadienį Palangoje surengė išvažiuojamąjį metinį ataskaitinį susirinkimą.
Susitikę su Palangos miesto savivaldybės meru Šarūnu Vaitkumi, mažeikiškiai domėjosi pastaruoju metu itin ryškia kurorto plėtra, nemažų investicinių projektų įgyvendinimu.

Aplankė įvairius objektus

Mažeikiškių verslininkų delegacijos, Palangos mero Š. Vaitkaus ir Savivaldybės administracijos Ekonominės plėtros skyriaus vedėjos Ramunės Olišauskaitės-Urbonienės susitikimas vyko Kurhauze.
„Bendravome su Š. Vaitkumi. Tai labai didelių planų ir ambicijų turintis lyderis. Mažeikiškiams buvo įdomu išgirsti apie Palangoje jau įgyvendintas ir ateityje planuojamas įgyvendinti iniciatyvas bei projektus. Juolab kad tai ne tik kuria kurorto įvaizdį, didina jo patrauklumą, bet tuo pačiu gerina ir verslo sąlygas. Tiesiog pamatėme, kaip miestas kokybiškai plečiasi, kaip kuria ir ruošiasi įgyvendinti įvairius plėtros planus“, – apie informatyvų susitikimą „Santarvei“ pasakojo MVA vykdančioji direktorė Agnė Gylytė.
Mažeikiškių delegacija aplankė Palangos koncertų salę, Birutės parką, Nemirsetos kempingą, sporto kompleksą, apžiūrėjo „Eglės“ sanatorijos statyboms rengiamą sklypą.

Miestai skirtingi, iššūkiai panašūs

Nors kurorte kuriamų ir plėtojamų verslų pobūdis ir skiriasi nuo Mažeikių rajone esančių, vis tik problemos, su kuriomis susiduria tenykščiai ir mūsiškiai verslininkai, – panašios.
„Nors tai ir kurortas, nors verslų pobūdis šiek tiek ir skiriasi, palangiškiai susiduria su kvalifikuotų darbuotojų trūkumu. Nuo didžiųjų Lietuvos miestų nutolusios Palangos verslininkai sprendžia ir jiems aktualius klausimus dėl logistikos“, – teigė vykdančioji direktorė.
Plačiau skaitykite ketvirtadienio laikraštyje.

3 Atsakymai į “Mažeikiškiai verslininkai ataskaitinį susirinkimą surengė Palangoje”

  1. Vardas (privalomas) parašė:

    vaiku namams geriau susidariusias islaidas skirtu

  2. Vardas (privalomas) parašė:

    atvaziavo kaimieciai kurorto ziema paziuret,nes vasara brangu…

  3. Vardas (privalomas) parašė:

    Šaunuoliai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto