Mažeikiškiams gimnazistams – „Lietuvos garbės“ apdovanojimas

Eligijus Girdenis ir Damir Samarin. Nuotr. iš „Lietuvos garbės“ organizatorių archyvo

Kovo 11-osios vakarą Vilniaus rotušėje surengtoje „Lietuvos garbės“ apdovanojimų šventėje buvo įteiktos simbolinės statulėlės už metų drąsą, metų stiprybę, metų angelą sargą, metų pasiaukojimą, kitus nuopelnus.

});

„Metų ateities švyturių“ apdovanojimas atiteko Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazijos moksleiviams Eligijui Girdeniui ir Damir Samarin, neregiams ir silpnaregiams skirto stalo žaidimo „Brailliant“ autoriams.

Siekia atkreipti visuomenės dėmesį

Eligijaus ir Damir šeimose sąmoningai vengiama laiką leisti prie televizoriaus, todėl TV3 rengiamų „Lietuvos garbės“ apdovanojimų tradicija mažeikiškiams gimnazistams nebuvo gerai žinoma.

 „Žinojau, kad tokie apdovanojimai vyksta, už ką jie yra skiriami, tačiau, kol pats juose nedalyvavau, nesupratau jų masto. Iš pradžių, kai Eligijus pranešė, jog su juo susisiekė TV3 televizija, neteikiau šiam faktui tokios reikšmės, kokios šie apdovanojimai yra iš tiesų verti“, – „Santarvei“ pasakojo...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto