Mažeikiškiams ir svečiams – informacija apie lankytinas vietas

Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Viešosios bibliotekos Ventos filiale galima apžiūrėti spaudinių apie Mažeikių rajoną parodą. Joje eksponuojami įvairūs leidiniai: knygos, brošiūros, lankstinukai, žemėlapiai, nurodantys lankytinas Mažeikių rajono vietas.
Parodos rengėja Janina Dambrauskaitė teigia, kad rajone turime ne vieną vietą, kurią verta aplankyti, kuri yra unikali ir savita, tad informacija apie tai mažeikiškiams yra reikalinga.

Leidinių apie Mažeikių rajoną parodą parengusi Viešosios bibliotekos bibliografė J. Dambrauskaitė pastebi, kad mažeikiškių paklausus apie Mažeikių krašto lankytinus objektus, dažnas gūžteli pečiais: esą nieko ypatingo čia nėra.
„Tai klaidingas požiūris. Vien pasklaidžius mažeikiškio fotomenininko Jono Strazdausko fotoalbumus, kuriuose įamžinti gražiausi Mažeikų regiono kampeliai, miesteliai, bažnyčios, koplyčios ir koplytėlės, norisi visa tai pamatyti savo akimis. Ši paroda – tai reklama bei spaudinių pasiūla žmonėms, mėgstantiems keliauti ir norintiems susipažinti su mūsų rajono lankytinomis vietomis“, – teigė parodos sudarytoja.
Bibliografė įsitikinusi, kad pamatyti rajono architektūros statinius, malūnus, paminklus ar muziejų eksponatus, įžymias bei gražias vietas niekada nevėlu, tad ji, kaip ir kiekvienas mažeikiškis, nori reklamuoti savo miestą, rajoną.

Plačiau skaitykite šeštadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto